Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet leszedni a hajfest...

Mivel lehet leszedni a hajfestéket, hogy az eredeti szőke színem legyen?

Figyelt kérdés

Nos... a helyzet az, hogy megvettem életem első hajfestékét, de a hajszínem csak annyira tért el az eredetitől, hogy ronda legyen, ne szép szőke. Másnap vettem közép(?)barna színt, nem világos, nem sötét, az megfelelt. Két hétig az volt, aztán kb egy hete sötétbarnára festettem a hajam, amit szeretek. Itt jön a "de" rész. De mi van akkor, ha én nyáron majd azt mondom, szeretnék újra szőke lenni?


Dm oldalán találtam egy hajfesték leszedőt, de én teljesen a régi szőkémet szeretném abban az esetben visszakapni, ha nyáron vagy nyár végén, akármikor meggondolom magam, nem pedig valami barnás, szőkés színt.



2020. máj. 7. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A DMben találsz erre alkalmas terméket, ami kiszedi a festéket. Na de,teljesen nem fogja az sem kiszedni a sötétet a világosból. Utána én a helyedben megkeresném a leghasonlóbb színű szőke festéket, (Az eredetihez hasonlót) és én befesteném vele. Utána hagynám szépen lenőni, és nem nyúlnék hozzá többet, hisz akármilyen balzsamot, terméket használsz rá megfogja viselni a hajad. Remélem hasonló kommentre számítottál.
2020. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!