Mit használ? (link)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=rveLWOluK_0&feature=related


Milyen terméket használ ebben a videóban a lány?

Mit kenn fel az elején?:/ segítenétek légyszi fontos lenni!!

köszi

16l


2010. júl. 28. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami speciális víz vagy zselé, hogy jobban megmaradjon a haja... Nem tudom, fogalmam sincsxD
2010. júl. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

nem szükséges pont olyan terméket használnos... szerintem egyszerű hajkeményítő amit az elején ráken, bár én félig száraz hajra szoktam fújni és ha utána szárítom meg jól lehet tupírózni ^^

amit meg tupírózás közben fújkál a tincsekre biztos hajlakk. Abból a pantene extra strongot javasolnám mert az jó erős mégsem kelt olyan ragasztott hatást XD :D

amúgy nekem nagyon nem teccik ahogy ez a lány csinálta meg a a haját...

2010. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is valami ilyesmi a hajam, de itt egy tanács: Ne legyen ilyen hajad! Mert vacakolhatsz vele órákat!
2010. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"I used generic shine serum; Im not sure of the name its just alcohol free and smoothes my hair a bit."


Ezt ő írta a videó leírásában. Szóval valami szérum amiben nincs alkohol és ami fényesíti a hajat, de ő sem tudja a nevét.

2010. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Masodiknak ezt hasznalta TRESemme

[link]

Egyebkent nem nagy szam a video es a haja sem. Tulajdonkeppen majdnem semmit nem csinalt a hajaval. Az mar be volt fesulve, egyenistve. A tupirozast is inkabb utanozta. Ha mi is igy csinalnank, akkor hatulrol egyenes, lapos maradna, oldal sem volt annyira tupirozott. Raadasul visszament ugyanazok reszre, ujbol "tupirozni".

Az elso termek, meg ha "nevtelen" akkor is van neve. Valami kinai csodanak latszik, de akkor is van nev a tegejen.

Nahat, ez a video olyan volt mint TV fozes. Minden megmosva elore, felapritva, csodak csodaja, 5 perc alatt minden megfo.

2010. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok.

Amúgy eléggé sz*r a haja:S Mindent rá ken és olyan mintha zsíros lenne.

2010. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

akkor mutatnátok olyat amiben lábé ilyen hosszú hajat tupíroznak?:/

mert seholse találok...hameg igen akkor meg fogalmam sincs h mit használnak benne:S

köszi az eddigi válaszokat!

2010. aug. 3. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok...:D

http://www.youtube.com/watch?v=dNFI9bN-cNc

Nem néztem végig, de szerintem ebben benne van a tupírozás .

2010. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hatvanas evekben mindenki tupirozott, es semmit nem hasznaltak tupir fesun es lakkon kivul.

A fontos az hogy apro tincsenkent tupirozz es a tovinel kezd el, felfele haladva.

2010. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az a elgjobb video jutyubon!!

de nekem nem jó mert sokkal rövidebb a hajam:s

de azért köszi!!

tudom de a 60'években nem így tupíroztakXD

2010. aug. 3. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!