Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez valóban használ? [link]

Ez valóban használ? [link]

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 22. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én legalábbis nem hiszek ebben. Ráadásul azt a jópár ezer forintot,amit kiadsz rá, simán befizetheted egy konditerembe, ahol segítséget is kapsz,és normális edzést végezhetsz.
2011. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
edzésre is járok (:
2011. ápr. 22. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ennyi pénzem lenne, akkor már inkább egy futópadot vennék. Múltkor láttam Decathlonba 100-ért, elég jónal néz ki. Tudom, tudom, fél milla alatt nem lehet igazán jó futógépet kapni:) De nem baj:D
2011. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használom, de nem ezt, hanem az "eredetijét", a body coachot. A konditeremben van, ahová edzeni járok, éda izomlazításhoz tökéletes. Hasizmot is nagyon jól erősít, ha előtte csinálsz néhány felülést, nyújtáshoz is nagyon jó. Önmagában nem tudom, mennyire lehet hatékony, de narancsbőrre sokaknak bevált.
2011. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

onmagaban is jo, olyan gepet kell venni ami 30-40 herzen megy,es megfelelo amplitudon.

amire en 300ezer alatt nem nagyon talaltam gepet


de egyebkenk nagyon jo. erzem hogy mozgok, 2 perc utan szakad rolam a viz, utana megis frissebb vagyok (csak hullafaradt :))

2011. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, egy ora nekem sok volt, fel ora keves, 3/4 ora tokeletes, bar neha kihuzom azt az egy franya orat :D
2011. ápr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!