Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom sos eltüntetni...

Hogyan tudom sos eltüntetni az elhalt bőrt az arcomról?

Figyelt kérdés
Sose volt száraz az arcom mert alapvetően zsíros az arcom néhány pattanással. De most egy 2 hete borzasztóan száraz. Jó minőségű arckrémet használok és mellé heti 1x radírozok is. De most hiába csináltam semmi nem tünt el. És ma randira mennék és egy alapozót se tudok feltenni mert borzasztó. Mivel lehetne nagyon gyorsan eltüntetni? Méz és cukor kombót is próbáltam. Semmi. Ugyanúgy hámlik pedig nem égtem le.

2020. ápr. 30. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a lefőzött kávézacc + méz/testápoló kombó a nyerő. Cukrot az arcodra inkább ne használj, ahhoz túl durva szemcséjű és felsértheti az arcot, irritációt okozhat. Azt tartsd meg inkább ajakradírnak.

Kávézaccos arcradír után alapos öblítés, arra jöhet vékonyan a kedvenc arckrémed.

Alapozás előtt pedig vigyél fel egy primert, ha nincs, akkor arckrémre vidd fel.

Sok sikert a randihoz!

21/L

2020. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felejtsetek el a bőrradírt. Hámlasztót használjatok, az ezerszer hatékonyabb és kíméletesebb.

Kérdező, hiaba szeded le az elhalt hámsejteket, a bőröd ugyan olyan száraz marad. Ezt sajnos nem fogod tudni megoldani pár óra alatt. Inkább ne tegyél fel alapozót, az amúgy is kihagsúlyozná.

2020. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!