Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea barna hajra való sampont...

Balea barna hajra való sampont használta már valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés
Szőkéből lettem újra barna. Tudom elkezd majd kikopni, többször kell újra festeni. Viszont vettem a Balea barna hajra való sampont. Az lenne a kérdésem hogy ez a festett hajat valamilyen szinten be is színezi? Előre is köszi a válaszokat.
2020. ápr. 19. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Placebo! Nem szinez. Ha egy samponnal lehetne szinezni, szted ki venné meg a drága festékeket, színezőket...??
2020. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem színezi. Valószínűleg nem tesz semmit amúgy azon kívül, hogy megtisztítja a hajat, fejbőrt. De egyébként én már próbáltam azt a hajsampont (mondjuk nem festett hajra), és nagyon gyorsan zsírosodott a hajam utána. Persze lehet, hogy valakinek meg okés.
2020. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!