Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Color Naturals 8.1-et...

Garnier Color Naturals 8.1-et használta már valaki? Én festett barna hajra akarom, főleg azért mert olvastam, hogy nagyon hamvas lesz tőle a haj. Tapasztalat.

Figyelt kérdés
Nyilván nem akarok szőke lenni, de sajnos ennél sötétebb nincs hamvasban, a professzionális festékek, mint pl. alfaparf nem annyira jöttek be. Tényleg hamvas lenne, csak egy kicsit világosabb? Tapasztalatokat, véleményeket kérek, hogy milyen hajra kentétek és milyen lett a végeredmény.

2014. máj. 2. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Foltos lenne mivel világosít kicsit, de a hajad sötétebb, és nem fogná be mindenhol. Vegyél professzionális hajfestéket, sokkal jobbak, olcsóbbak is vannak, nem értem miért nem jön be az neked?
2014. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alfaparfot használtam nagyon sokáig, de soha nem lett hamvas a fejtőnél a színe akármit csináltam. Pedig minden .1-es végződésű hajfestéküket próbáltam, gyengébb, közepes, erősebb %-kú hidrogénnel, de sosem lett jó. Viszont a sok festegetés ráébresztett, hogy vissza akarom kapni az eredeti, szép barna hajszínemet. Életem egyik legnagyobb "kiszúrása" volt a külsőmmel szemben, hogy elkezdtem festeni. Az eredmény az lett, hogy nem tetszik a hajszínem, hullik a hajam, száraz, egészségtelen és sokkal rövidebb, mint ahogy azt szeretném, plusz egy vagyont költöttem hajfestékekre. Szóval a mai naptól kezdve vad növesztésbe kezdek, úgyis itt a nyár, a nap kicsit megszívja, most úgyis divat az ombre. Remélem 1 év múlva már újra a régi hosszú vegyszermentes hajkoronámba tündökölhetek. Nagy türelemjáték lesz, de egyszer már 3 éve megtettem, akkor is lenövesztettem a hajfestéket, kb. egy 1 alatt sikerült is, csak voltam olyan hülye, hogy bekattant valami és elmentem fodrászhoz befesteni... De most már annyit szenvedtem az utóbbi 3 évben a hajammal, hogy még egyszer ennek nem teszek ki magam. Még jó, hogy gyorsan nő a hajam.
2014. máj. 4. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!