Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak pattanások után...

Mit csináljak pattanások után maradt piros foltokkal?

Figyelt kérdés
Stresszes időszakban mindig kipattogok (most nyelvvizsgáztam), de sose nyomkodom magam. Nem használok sminket, ezért tiszta vízzel, illetve Mixa micellás vízzel tisztítom az arcom, mert a legtöbb kozmetikumtól romlott a bőröm állapota. (radírozást kávézaccal csinálok, illetve élesztős maszkot szoktam még készíteni, és hetente kamillás gőzölést) Az államon maradtak piros nyomok, amik sehogyan sem akarnak eltűnni. Feltűnő sajnos. Mit lehet ellene tenni? BhA hámlasztó?

2020. ápr. 12. 02:07
 1/3 prebekaa ***** válasza:

Inkább AHA hámlasztót ajánlanék. Az szerintem sokkal jobban eltűnteti a hegeket. A BHA zsírban oldódik, vagyis ezek inkább arra koncentrálnak, hogy a pórusokba behatoljanak és eltűntessék a pattanásokat, miteszereket okozó "dolgokat" . De emelett ne használj semmiféle radírozást mert többet ártasz vele mint javítanál.

Ezen belül is mondjuk egy 5-10 %-os lactic acid, ami nem zavarná a bőröd szerintem. De ezt neked kell kitapasztalnod.

2020. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor utánanézek az AHA savas hámlasztóknak. :)
2020. ápr. 12. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ordinary. Ez egy nagyon erős hámlasztó, amit tudnod kell, hogy szemed közelébe ne használd de azt kivéve kend az arcodra mindenhol, hagyd fent 30p ig utána most le óvatosan majd nagyon hidratáld a bőrödet. Másnap nem szabad napra menned különben nagyon csúnya hatással lesz a bőrödre. Ha nyár van akkor vagy ne menj másnap sehova vagy csak akkor menj mikor már sötét van így nem éri a nap. 3000ft körül van. Egy lány kipróbálta akinek nagyon csúnya cisztás pattanásos arca volt, ha neki segített, segít bárkin!:)
2020. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!