Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hagyjam nőni, vagy restart?

MadSeal kérdése:

Hagyjam nőni, vagy restart?

Figyelt kérdés
2 és fél éve növesztem a hajam, de csak fent. Egész hosszú már, göndör létére befogva is lefedi a tarkómat. Viszont nekem annyira már nem jön be ebbe a formába, eredetileg is csak a sportolás miatt volt felnyírva, szeretném megnöveszteni mindenhol. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes levágni (akkor még azzal azért várok, nem visz rá szentlélek :,D) vagy hagyni oldalt is nőni? Nem lesz túl absztrakt, ha oldalt lesz pár centi, de fent meg full hosszú? Ha teljesen levágom, akkor megint kezdődhetne minden előről, bár gondolom egy fokkal jobb lenne, mert felnyírva a göndör haj elég rakoncátlan volt, reggelente akár 10 percet is szobrászkodni kellett vele, hogy ne legyen madárfészek (ellenben jelenleg a hajmosáson kívül nem nagyon igényel semmit). Gondolom ha mindenhol nőne, nem kellene annyit igazgatni. Valakinek hasonló tapasztalatok?

2020. ápr. 11. 19:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Btw 19/f
2020. ápr. 11. 19:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én talán azt csinálnám a helyedben, hogy valamennyit visszavágnék, és úgy növeszteném. Bár én lány vagyok, nem tudom mennyire számít így a válaszom. Ha gondolod, küldj/tegyél ki egy képet, úgy könnyebb okosat mondani, hiába van leírás.

2020. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nullásról kezdeni a legjobb ilyenkor.
2020. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!