Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként ha megigazítod a...

Férfiként ha megigazítod a szemöldököd, hogy csinálod?

Figyelt kérdés

Középről kiszedem nyilván.


Aztán a szemöldök vonalában végig csak alul csinálom egyenesre, a felső oldalán nem szoktam szedni. Legalábbis nekem a kozmetikus azt mondta felülről nem szokak szedni, hogy természetesnek hasson.


Utána még megfésülöm és a kilógó szálakat leszedem.


Egyéb javaslat? Esetleg valamit rosszul csinálok?



2020. ápr. 9. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak középen szedem ki, számomra úgy is megfelel. Még ahhoz sincs türelmem, hogy ott csipesszel szedjem ki, ezért körömvágó ollóval, kisollóval, borotvagéppel szedem, nagy ritkán borotvával, de az veszélyes. Nagyon ritkán van, hogy egy-egy szőrszálat kiszedek. Esetleg, ha mondjuk barátnőmnek nem tetszik, akkor kiszedheti ő nekem, de nem szokott belőle ügyet csinálni.


Ha neked ez kevés, akkor szedd ki alul is egyenesre, ahol a kozmetikusod mondta.

2020. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem férfiaknak elég a középen az összenőtt részt kiszedni (azt mindenképpen). A többit formára szedni már nem tartom esztétikusnak se szükségesnek. A férfiaknak jól áll a markáns szemöldök. 30/L
2020. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!