Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiktől lett ennyire töredez...

Melyiktől lett ennyire töredezett a hajam?

Figyelt kérdés

kb 2 éve festem, és egy éve vasaltam rendszeresen. most már nem vasalom, mert nagyon töredezik a vége:S megszeretném növeszteni (most vállig ér) de alig nő:\ nemtudok méregdrága szereket venni. de a vége nagyon ronda.:\ olvastam h az a legjobb ha ilyenkor a töredezett részt levágják, de ígyis rövid a hajam, és nem is állna jól ha rövidebb lenne. most azon vagyok, h valahogy megnövesztem kicsit, és ahogy nő, úgy vágok a végéből. de ma felébredtem és iszonyat ocsmány a hajam, így ritkító ollóval kicsit vágtam belőle.

szóval az lenne a kérdésem végülis, hogy mitől lett (inkább) ilyen? a festéstől, vagy a vasalástól? reménykedek h a vasalástól, mert szeretném még festeni. emlékszem, régen is festve volt, és nem volt ilyen csúnya:S légyszi segítsetek h mit csináljak.köszi


2010. júl. 26. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettőtől! De ha belegondolunk, akkor szerintem a vasalástól jobban. A töredezett végeket tényleg lekell vágni, mert így nem fog megnőni, mert mindig visszatörik a hajad. Én is vasaltam régebben, és addig nem múlt el a töredezés, míg le nem nőtt a hajvasalós korszakom (kb 2 év volt ez nálam) :S

Amúgy miért szeretnéd festeni? Milyen az eredeti színe a hajadnak? Miért zavar? És most milyenre van festve a hajad?

2010. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az eredeti világosbarna. most pedig elől pink (szinező) hátúl violett [link]


azért szeretném megtartani ezt a színt, mert sokkal jobban tetszik, mint a barna, és sokan mondják h jobban is áll.meg már meg is szoktam h ilyen, semmi képpen nem akarok barna lenni:S:S


nem is fog nőni a hajam ha nem vágatom le a végét?:O ahj:S hallottam az olivás pakolásról. hogy megszűnik a töredezettség. csak nemtudom mennyire hatásos ez:\

2010. júl. 26. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
A hajfestékek nagyon károsak! Nem hiszik el sokan, pedig nekem tönkre tették a hajam. Sz@rrá töredezett. 3 év után kezdett helyre jönni.
2010. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő:S

Én most szokok le a hajvasalásról,és a hajamat is visszafestettem eredeti színére(platinaszőkéből-sötétbarna).Dobja le a festéket nagyon durván,de így hagyom,hogy javuljon az állapota.

2010. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elhiszem h a festék is tönkreteszi, de eleinte csak festettem, és nem vasaltam, és akkor nem volt ilyen.ezért gondolok a vasalóra.
2010. júl. 26. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont a hajvasaló,csak ezt nem tudtam,amit most leírtál :))

Nekem mindenesetre mindkettő tönkrevágta :S


Előző válaszoló voltam :)

2010. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nő a hajad akkor is, ha vasalod, csak évente max pár centit, mert ugye ami megnő, az le is törik. Szerintem vágass a végéből pár centit és mondjuk fondd be, vagy csavard fel vagy valami hasonlók. Csak ne tedd ki hőnek.
2010. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én festem a hajam és semmi baja nincs, ugyan olyan mint volt. szerintem a hajvasalótól lett olyan, és tényleg le kell vágni belőle, hogy megnőjőn, mert így állandóan vissza fog töredezni, és semmit nem fog nőni.
2010. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!