Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostál már hajat házi tojássam...

Mostál már hajat házi tojássamponnal?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Itt a recept:

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys


2010. júl. 23. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én mekkora marha vagyok! Sosem keresek rá semmire magyarul youtube-on, csak angolul, mikor magyarul is fent van, ami érdekel! XD

Azt próbáltam, amelyikbe egész tojás kell. Hát, elég sz*r volt, mert a fehérje a meleg víztől "megfőtt" és teli volt kicsi fehér tojásdarabokkal a hajam, amit 2x samponozva tudtam csak kimosni, meg 1 óra alatt csipegettem ki belőle...

Azt viszont ki akarom próbálni, amibe csak a sárgája kell. Az szerintem nem marad benne. :) Csak az a gond, hogy szerintem legalább 6-7 tojás kell az én hajamhoz, ami nem túl gazdaságos... Balzsamból is negyed flakon megy rá egy mosáskor a hossza meg a dússága miatt.

2010. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fehérje kicsapódik a melegtől, de a sárgája is nagyon jót tesz. Mézes tojássárgáját szoktam használni, de bármilyen tojásos recept jó, és bátran ajánlom is mindenkinek :) 22/L
2010. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Kipróbáltam azt, amelyikbe csak tojássárgája kell. Ez eléggé szárít, úgyhogy csak a fejemre kenek legközelebb, de amúgy nagyon jó. Igaz, hogy tojásszagú, ami nem túl guszta, de ha megszáradt a hajad utána nem érezni. Kicsit a recepten módosítottam, mert 3 sárgájához tettem 1 ek. citromlevet meg pár csepp olívaolajat. Teljesen tiszta lett a hajam, meg is voltam lepődve. Pedig elég zsíros volt előtte. Utána csak ecetes vízzel öblítettem le meg tettem rá olajat és jó puha meg fényes lett. Máskor is fogok így hajat mosni. :)
2010. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ne mosd olyan forró vízzel,és akkor nem fől meg. :)

2 tojás bőven elég a hosszú hajra, balzsam nem kell rá, az ecetes öblítés is felesleges! a sárgáját zsíros hajra javasolják, mert valóban szárít.

a tojásszag ellen pedig illóolajat kell belecsöpögtetni, de ezek mind le vannak írva a videóban!

2010. szept. 18. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!