Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sose lesz normális szakállam?

Sose lesz normális szakállam?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és az arcszőrzetem egy vicc. Csak pár szál a bajszom helyén, az államon meg a nyakamon.

Tudok ezzel valamit kezdeni, hogy idővel szépen kinőjön?

Vagy ilyen szempontból kics*szett velem a genetikám és csak fogadjam el?


2020. jan. 31. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt lehetséges, hogy a következő években még erősödik. Másrészt sajnos vannak férfiak, akiknél a genetika nem szerencsés, és sosem tudnak igazi arcszőrzetet növeszteni.

a családodban érdemes lenne körülnézni, van-e az utóbbira hajlam (akár csak 1 embernél is) illetve megkérdezni azokat a közelebbi férfirokonokat, akiknek van, hogy ennyi idősen nőtt-e már. De elmehetsz akár egy andrológushoz is tesztoszteron/ösztrogén szintet nézetni, mert lehet, hogy hormonproblémák állnak a háttérben.


végül van egy "csodaszer" is, ami azért merek ajánlani mert saját tapasztalat, hogy sok egyéb szerrel szemben ez tényleg kinöveszti az alvő szőrtüszőkből a szőrszálakat. Kozmetikumként árulják, de mivel elég komoly élettani mellékhatásai lehetnek, mindenképpen olvasd el a tájékoztatóját, és ne használj belőle a megengedettnél nagyobb mennyiségeket!


minoxidil a neve

2020. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 27 éves koromig vártam, de feleslegesen. Ha addig nem nőtt ki akkor sztem már nem is fog. De nekem a minoxidill bevált rá. Pedig nem nagyon bíztam benne az elején.
2020. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon ritka az arcszőrzetem, csak a bajusz részen nő, meg az államon. Fateromnak is csak körszakálla lehetne, oldalt nem nő neki semmi, az ő apjánál is ez volt, a dédapámnak volt csak teljes szakálla. Úgyhogy én már lemondtam arról, hogy szakállas legyek:( Nézegettem én is minoxidilt, de a mellékhatásai miatt szerintem nem éri meg, lehet kiderülne, hogy nem is állna jól nekem a szakáll. A másik megoldás a beültetés, de szerintem azon látszik, hogy nem eredeti, meg egy teljes arc 1 millió Ft kb. Úgyhogy türelmesen várok, hátha pár év vagy évtized múlva lesz normális borostám. 21/F
2020. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!