Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor lesz normalis komplett...

Mikor lesz normalis komplett szakallam?

Figyelt kérdés
A bajszom es az allamnal is novekszik szor rendesen , oldalt is de a szam mellett mind2 oldalt van egy folt szeruseg ahol no a szor de szoke vagy no csak alig es szeretnek egy teljes szakallar noveszteni mar de sose sikerul elerni amit akarok ezzel kapcsolatban edesapammnak dus eros szakalla van (20 eves leszek nem sokara elegge fiatalnak nezek ki keson ero tipus vagyok) szoval idovel akkor nekem is “beerik” a szakallam?

2019. aug. 10. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj, hozom a kristálygömböm.
2019. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a genetikám. 30 évesen még mindig ilyen tini szakállkezdeményem van. Lehet 40-re összejön.
2019. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!