Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az hogy egges...

Mitől van az hogy egges embereknek csillogó Sőt ragyogó a hajuk-szÍntől függetlenül-?

Figyelt kérdés

En is azt szeretnem elerni hogy ne legyen toredezett, szaraz -mint most- hanem legyen csillogó es friss!

Hogyan erhetem el?


2010. júl. 22. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

erre én is nagyon kíváncsi lennék

:s

2010. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Hm. Mondjuk naponta mossák Syoss samponnal, utána bebalzsamozzák Gliss Kurral, végül hagyják megszáradni kontyban éjszakára - így reggelre a nedves tapintású enyhe hullámok miatt feltűnően csillog a hajuk a fényben :)


Aztán úgy félévente vágatják a végét, így sosem látszik rendezetlennek, csak, ha direkt összeborzolják ^^

2010. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Naponta hajat mosni rohadtul egészségtelen.


Nekem amúgy a hajpakolástól szebb a hajam, ha veszünk megint, akkor írok márkát. :)

2010. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%

A napi hajmosás tényleg nem tesz jót.


Egyébként velünkszületett adottságokon is sok múlik. Én pl hetente egyszer mosok hajat, az egyetlen amire odafigyelek, hogy a 'fej-és-vállak' sampont használom, de semmi balzsam, pakolás, ilyesmik, fodrásznál még életemben nem jártam, csak néha anyát megkérem, hogy vágjon le a végéből - mégis sokan dicsérik a hajam, míg vannak ismerőseim, akik a fél életüket a hajápolással töltik - és mégsincs látványos eredmény...

2010. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Általában a vékonyszálú hajak ilyenek.
2010. júl. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

A genetikán is múlik, meg persze jól kell ápolni. Elég 3-4 naponta mosni, a sampont csak hígítva tenni a hajra, a balzsamot sokáig rajta hagyni. Óvatosan bánni vele, hogy ne sérüljön, amibe az is beletartozik, hogy nem lehet mindig kiengedve hordani, mert dörzsölődik a válladhoz, ha leülsz akkor a székhez, vagy rá is ülhetsz, mint én. XD

Éjjelre is célszerű befonni, úgy nem fekszik rá annyit az ember.

A lényeg az, hogy kerülj mindent, amitől sérülhet vagy töredezhet. Ne fesd, vasald, szárítsd, stb....

2010. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

A 2. vagyok.


Mivel hamar koszolódik a hajam (ha ki van engedve, telemegy füsttel, aztán jönnek a rokongyerekek és összetapogatják, ha össze van fogva akkor meg gyorsabban befülled, főleg ebben a melegben), kénytelen vagyok minden nap megmosni. Ha egyébként nem megyek sehova, akkor ritkábban mosom, és csak szimplán összefogom.


A gyakori mosástól függetlenül szép a hajam, nem töredezett a vége, mivel időnként elmegyek vágatni. Gyorsan nő, sűrű, fényes, egészséges. Bár tényleg mindenki halálra van rémülve, amikor elmondom, hányszor mosom egy héten...


Biztos a genetika tehet róla, tehát valószínűleg minden ember hajának más a jó.


Amúgy vannak vitaminok, amelyeket kifejezetten haj- és körömápolási célzattal árusítanak, pl. Revalid. Szedtem egy ideig, használt is, de már nincs nagy szükségem rá.


(Amit leírtam, azt nem a reklám miatt tettem, csak segíteni szerettem volna :D)

2010. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Az enyém is ilyen. Simán, egyszerű samponnal megmosom, nem szárítom meg hajszárítóval csak úgy magában szárad, és egy óra múlva tűegyenes és úgy csillog mintha valami drága kenceficét használnék:D DE! ha azt szeretnéd, hogy a Tiéd is csillogjon, próbáld ki az ecetes öblítést! Egy tálba öntsél vizet, és a vízbe egy csurdulás ecetet! Nyugi, nem lesz a hajad büdös mert az ecet amellet, hogy dezinfikál, szagtalanít is!:) tapasztalaból írom!

Most az én hajam is eléggé megviselt, hiábba csillog és életerős de nagyon hullik...:S sajnos...pedig nem használok semmi olyat ami károsíthatja, sem nem vasalom, sem nem göndörítem....

2010. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Őszintén nem értem, miért kellett 50-60%-ra lehúzni én és egy másik válaszoló feleletét, pusztán azért, mert leírtuk, hogy azon szerencsések közé tartozunk, akiknek minimális munkával is szép a hajuk.
2010. júl. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válasyokat!

Hasznosak voltak!:)

2010. aug. 8. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!