Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fekete árnyalatú...

Anitaszia01 kérdése:

Milyen fekete árnyalatú hajfestékeket kapni a boltokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves korom óta festem feketére a hajam, néha megunom és váltok de aztán mindig vissza térek a feketéhez. Nagyon tetszik, nagyon szeretem.. Segítenétek nekem össze szedni hogy pontosan hányféle árnyalatú fekete hajfestéket lehet kapni? Most Ónix fekete árnyalatot használok de úgy tudom van zafír fekete, kékes fekete(talán ezek ugyanazok nem?) és mahagóni fekete is. Illetve arra lennék kíváncsi még, hogy ezek a különböző árnyalatok mi alapján dől el, hogy jól állnak - e az adott embernek? Köszi előre is a válaszokat :).

#fekete #hajfesték #árnyalat #kékes fekete #zafír fekete #mahagóni fekete
2019. dec. 8. 20:24
 1/1 Metionin ***** válasza:
Alapvetően kétfélét, hideg és meleg árnyalatút. A hideg általában kékesfekete, a meleg ébenfekete néven szokott futni de sok más fantázianevet is ráaggatnak. A zafírfekete az sima kékesfekete, a mahagóni az talán melegebb. Szerintem amúgy bőrszín alapján lehet jól eldönteni, barnább, sárgásabb bőrűeknek a meleg, világos bőrűeknek a hideg áll jobban. Nekem sokáig volt fekete hajam, egy része most is fekete. Nagyon világos bőröm és kék szemem van, így nekem a hideg (vagyis a kékes) áll jól. Egyszer tévedésből vettem meleg feketét, meglepő de teljesen más lett az összhatás.
2019. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!