Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkreteszi a hajat? Frufru

Tönkreteszi a hajat? Frufru

Figyelt kérdés
Nos vágattqm frufrut... Mindig összevissza eláll, begöndörödik. Az úgy sok ha mindennap külön a frufrum megmosom és kivasalom? Mikor megyek este is valahova 2x...mit tegyek hogy beálljon?

2019. nov. 25. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis minden nap 1x mosok hajat és 1x vasalom. Nem 2x🤣
2019. nov. 25. 14:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt frufrum, de ugyanilyen okokból megváltam tőle. Minden reggel be kellett szárítani, de estére már össze-vissza állt. Hajvasalót nem használtam sosem.
2019. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha szárazon szárítanám be ér valamit?
2019. nov. 25. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Alapból a homlokon a bőr zsírosodik, amitől a frufru is átveszi, és amúgy egészséges naponta hajat mosni ? mert szerintem nem
2019. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt frufrum, egy kicsit kevesebb mint fél évig. (mondjuk lehet, hogy az még jónak is mondható, tekintve, hogy szenvedtem vele. :D) Nálam az volt a probléma, hogy nagyon gyorsan zsírosodott, emiatt naponta szárazsampont használtam, vagy valamikor külön megmostam reggelente a frufrum. Viszont szerencsére az én frufrum így magától is jól beállt, szóval sosem kellett vasalnom, se semmi. Viszont alapból nem jó naponta mosni hajat, de még pluszba minden nap is vasalni... Ez így nem lesz jó. A napi szinten való vasalás nagyon tönkre fogja tenni egy idő után. Én azt ajánlom, hogy próbáld meg máshogy is hordani a hajad, pl. valahogy hátratűzöd a frufrut, hogy még se kelljen minden nap vasalnod.
2019. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg folyton így áll [) (]
2019. nov. 26. 07:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Most reggel megmostam kivasaltam és befújtam nivea hajlakkal. Remélem jobb lesz...
2019. nov. 26. 07:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell naponta mosni eleg kivasalnod :)

Sose mostam kulon a frufrum, 4-5 naponta mosom a hajam tobbi reszevel. Nem zsirosodik, de utolso napokba szarazsampont fujok ra.

Evek ota van

2019. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!