Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a Zynerit...

Mennyibe kerül a Zynerit (pattanásokra) és kell hozzá recept? Mennyibe kerül a Dalacin T, és kell hozzá recept?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2008. nov. 16. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Dalacin T-ről tudok nyilatkozni, mégpedig csupa jót!

22 évesen jöttek ki rajtam a pattanások- a tinikor után ismét. De ezek sokkal durvábbak voltak, mint akkor. Egy évig szenvedtem velük, azt hittem, hogy soha nem jövök már rendbe.

Ekkor az orvos a Dalacin T-t javasolta. Nem akarok hülyeséget mondani, de két hét használat után magamra sem ismertem :) Vagyis a tükörben újra megjelent a régi arcom :)

Szóval a Dalacin T-t orvos írja fel, recepttel 800-900 Ft körül van a gyógyszertárakban. De egy üvegcse nagyon sokáig elég volt, még nekem is :)

2008. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én Zyneritet használok. Sajnos az árát nem tudom, (kb. ez is 800-900 Ft körül lehet) viszont kell hozzá recept. Nekem nagyon bevált, szerencsére nem kell sokat használom, de ha kell, egy éjszaka alatt elmúlik tőle minden. Sőt, ha időben észreveszed, hogy kezd kialakulni valami, még meg is lehet vele előzni =)4-6 hónapig kitart egy üveggel, persze attól függ mennyit használod
2008. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek
2008. nov. 17. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Zynerit eltüntet mindent az arcodról 1 hét alatt, nagyon szuper:)

Sőt ha 1-1,5 hónapig minden nap használod, vissza se jönnek a pattanások :)

2009. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!