Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felül fekete alul szőke haj?

Felül fekete alul szőke haj?

Figyelt kérdés

Kreolos bőrszínhez hogy állna ha felül fekete lenne a hajam, alul szőke/szőkés?

Szerintetek megcsináltassak olyanra? Vagy nem jól állna? Alapba fekete a hajam, tehát csak alul szőkítetném felül maradna úgy ahogy van.


2010. júl. 15. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez annyira senkinek sem áll jól. Ha kreol a bőröd, ahhoz nagyon jó a sima hosszú fekete kivasalt haj is.

De Szerintem alul ne festesd be szőkére:)

2010. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2010. júl. 15. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem fordítva jobban tetszik... alul fekete felül szőke
2010. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek fordítva van (felül szőke-alul fekete), és nagyon jól áll neki.
2010. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem annyira előnyös, kreolos bőrszínnel pedig szerintem végképp jól áll az, amid van. Perze ha már unod a természetes színét a hajadnak, lehet eggyel sötétebb vagy világosabb árnyalatot választani, de én semmiképp nem döntenék szőke mellett ilyen bőrszínnel.
2010. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jéé..

Tudom hogy úgy szokták: Felül szőke alul fekete, de ilyen bőrszínhez nem előnyös ha felül van a szőke :O:O:O

Nagyon ilyesztő lenne :D

Đe asszem úgysem csináltatom meg hogy csak alul szőke, mert az sem állna jól sajna :(

2010. júl. 15. 22:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Válassz más színt ne szőkét.Nekem alul kivolt szőkítve,jelzem nagyon sötét színű hajam van ... és bántam,hogy egyből befestettem pirossal,de lassan belenyugodtam miután a környezetem megpróbált lebeszélni a szőkéről.Nemrég néztem a How to look good naked című műsort és abban pont arról volt szó,hogy a barna bőrü csajoknak a piros árnyalatai állnak jól.Ha meg a pirosért nem vagy oda,akkor hagyd meg természetesen.Kisérletezni amúgy lehet ... ez csak haj belehet festetni vagy lassan,de lenő.
2010. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kiment a divatbol ....
2010. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináltasd meg. A kreol bőrhöz nem kell semmi szőke. Biztos jól áll a fekete haj. :)

20L

2010. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is nemmel szavazok..
2010. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!