Ombre hajat szeretnék, hogyan?





Attol függ mennyire akarsz ombrét.
Teljesen szőke végeket akarsz vagy pedig pàr árnyalattal vilàgosabb barnát??!!
Szia, köszönöm, hogy válaszoltál!
Szőke hajvéget szeretnék.




















Köszönöm mindenkinek a választ!
Akinek a képei nagyon tetszenek, ő 16-20 ezerért csinálja, hossztól függően. Barátnőm ment ehhez a fodrászhoz, első alkalommal mini melírokat rakott neki, de kb alig látszik, erre mondta a fodrász, hogy elsőre nem is fogja neki leszedni a barnát, és még menni kellene pár alkalommal. Azt hittem, ez a több alkalom csak lehúzás, hiszen ez azt jelenti, hogy 3-4 - szer 16-20 ezer forint egy ombre haj? Azért ez tényleg drága :( diák vagyok, fősuli mellett, de akkor azt hiszem hanyagolom inkább ezt az ombret, pedig nagyon tetszik.





Nem lehúzás, tényleg több alkalom kell. Kettő minimum. Az lenne lehúzás, ha igaz csak egyszer fizetnéd ki, de egy leégett hajat kapnál cserébe.
Csak megbízható helyre menj. Talán meg tudják oldani 2 alkalomból, de az sem biztos. Ne ezen spórolj, akkor inkább meg se csináltasd, mint hogy valami okádék kontár munkát kapj. Az ombrét csúnyán el lehet rontani, tényleg nézd meg hova mész, referenciaképeket is nézegess!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!