Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit mondjak a fodrászomnak?

Mit mondjak a fodrászomnak?

Figyelt kérdés
Hosszú majdnem derékig érő hajam van, utoljára 3 éve voltam fodrásznál?!, akkor eléggé rövidre, vállig érőre levágta lépcsőzetesre a legrövidebb tincs az államig ért, kicsit akkor megbántam? Most fogok fodrászhoz menni és nem tudom mit mondjak a fodrásznak, hogyan vágjon belőle? nem szeretném hogy olyan " sík" egyenes legyen a hajam vége, remélem értitek!. Ha azt kérem tőle, hogy lépcsőzetes legyen de a hossza maradjon, meg tudja oldani vagy ahoz sokat lekell vágni, hogy lépcsős lehessen? Most a legrövidebb tincsen a mellem alá ér picivel a leghoszabb meg majdnem a derekamig?!, de nekem egy gondom van a derekamnál túl hosszú, elől meg éppen hogy jó a hossza. Meg tudja oldani, hogy levágja lépcsősre hátul is elöl meg csak picit lépcsősre? Köszönöm, de fogalmam sincs mit kérjek tőle??
2010. júl. 14. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd el neki pont ezt, amit itt is írsz: hogy nem szeretnéd, ha elöl nagyon sokat vágna belőle; hogy a hossza nagyjából maradjon, olyan, mint amilyen most elöl, de azért legyen lépcsőzetes. ebből egy jó fodrásznak értenie kell :) és mondd meg, h semmiképp nem szeretnéd ha nagyon rövid lenne.
2010. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!