Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem múlik el a korpa? Mit tegyek?

Nem múlik el a korpa? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

A kép nem olyan jó minőségű, de mindegy is, a lényeg, hogy már 3 hónapja küdzök vele, de semmi. Head & Shoulders-t használtam eddig, de újabb és újabb réteg elhalt hámréteg keletkezik minden egyes mosásnál. Nem viszket, és nem piros, de nem tudok mit csinálni vele.. használjak mást? El fog valaha is múlni? Köze van a pubertás kornak hozzá? A korpásodás vezethet hajhulláshoz?



2019. szept. 2. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne Head&Shoulderstől vàrd a csodàt! En nem is ajànlom!

Nekem is volt hasonló a fejbőröm. Nekem a hàziorvosom a patikàban kapható kenes sampont ajànlotta. Detergens Sulfuratum a neve. Kúra szerűen kell hasznàlni.

Fontos hogy amikor megmosod vele a hajad, akkor legalàbb 20 percet hagyd fennt a sampont, hogy tudjon hatni!

Ha nem vállik be ez a sampont, akkor tudom ajànlani a Nizoral nevű sampont. Gyógyszertàrban és drogériàban is belehet szeretni. Viszont elég borsos az ára, kb 3000 ft.

Egy biztos hogy hatàsos!

Ne egy-két alkalomtól várd a csodát!! Fontos mindkettő samponnàl hogy kúra szerűen hasznàld!

Ha egyik se hasznàl, akkor bőrgyógyàsz!

2019. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

A head and shoulderst felejtsd el. Idővel mindenki rájön maga, hogy a sampon generálja a korpát, hogy te meg megvásárold.


Szóval az nem jó rá.

Vegyél dove sampont. Előtte a vizes hajad öntsd le vízzel hígított ecettel. Várj egy kicsit és mosd le,aztán mosd meg a hajad samponnal. Ezt 2-3 hajmosás alkalmával tedd meg.


Remélhetőleg segít,de a pubertás kóros miatt lesznek még problémák a bőröddel. És ez is rásegít a korpásodásra.


Esetleg a DM saját márkás korpásodás elleni samponját is kipróbálhatod.

2019. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Jarj napozni rendszeresen ,hidegebben meg szoliba!!! A napsutes jo az ilyenre.

Esetleg meg a paleo etrend segithet.


SEz majproblema. Ne igyal alkoholt es ne cigizz egysltalan. A baratomnak is ilyen a bore.


Asport fontos(futs,egyeb olyan sport,ahol izzadsz. A tesepites nem segit a stresszt lekuzdeni. Ugysnis azzal is osszefugg!!

2019. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ennyi baromságot 1 kommentben hogy sikerült összehozni?
2019. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a teljesen kopaszra borotválás vált be korpa ellen.
2019. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!