Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tűnik el a korpa? Mit tegyek?

Nem tűnik el a korpa? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már két hónapja ráálltam a Head & Shoulders-re, 2-3 naponta mosom a hajam, de úgy tűnik, nincs hatása. Több időt kell neki hagynom? Mossam naponta? Ha nem lesz ilyen meleg, akkor el fog múlni könnyebben? Ha nem szárítom meg a hajam zuhanyzás után, hanem csak kicsit megtörölöm, és hagyom hogy megszáradjon, az nem káros? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem fog azonal használni kb. 2-3 hét múlva inkább
2019. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el a drogériás korpa elleni samponokat,főleg a Head & Shoulders-t!!

Többet árt, mint használ!

Gyógyszertárban lehet kapni a Detergens Sulfuratum nevű kénes sampont. Kb 600ft.

Kúra szerűen kell használni és kb 20 percig fennt kell hagyni hogy tudjon hatni.

Aztán a Nizoral nevű sampon, nagyon hatásos, viszont 2000ft feletti az ára.

2019. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz azért is korpás, mert megfázott a fejbőröd. Mindig száríts meg hajmosás után alaposan!
2019. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kérdezősködj,lehet van saját készítésű samponjuk.Jobbak mint a kereskedelemben lévők
2019. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es írja, Detergens Sulfuratum. Én rengeteg pénzt kidobtam mindenféle kezelésre és csodacuccra (nekem már a hajam is hullott a korpa miatt), aztán az egyik bőrgyógyász ezt ajánlotta, és ez bevált. Most is használom kúraszerűen pár havonta, biztos ami biztos. De semmitől ne várd el, hogy pár napon belül használni fog, hetek kellenek mire megtisztul a fejbőr. (De az, hogy neked mi használ nyilván attól is függ, hogy milyen típusú korpád van.)
2019. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Head&Shoulderst használtam évekig. Semmit nem segített,sőt több volt a korpám

Elkezdtem használni a Botanic therapyt (mandulaolaj és ricinus) azóta 0% korpa,sokkal jobb és szebb a hajam:)

2019. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!