Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi élesztőt kell enni...

Mennyi élesztőt kell enni naponta hogy ne legyek pattanásos?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és fiú, kenem az arcomat tonikkal, mostmár jobb mint mondjuk 1 éve mert akkor nagyon rossz volt a helyzet, de most jobb lett sokkal, de azért még mindig vannak és nem is kevés.

Ja és igen, milyen fajta élesztőt kell enni? Bármilyen lehet?

köszönöm előre is


2010. júl. 13. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:

ja igen és tudom hogy nem mindenkinél vállík be de szerintetek ezt lehet enni?

Budafok - sütő élesztő

2010. júl. 13. 09:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább kis tejjel keverd össze,hogy ilyen pakolás szerű legyen.Aztán azt kend az arcodra.Először büdi,de megszokod :) Ha érzed,hogy megszáradt mosd le...
2010. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de az is a kérdéshez tartozik hogy jó-e az az élesztő amit írtam, a pakolást is kipróbálom :) köszi
2010. júl. 14. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én fél éven keresztül napi felet ettem ebből a budafoki "márkából" sajnos semmit nem segített, de bajom sem lett tőle ugyhogy érdemes kipróbálni, hátha bejön.
2010. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az élesztőt azért szokták javasolni, mert sok benne a B -vitamin és ez jót tesz a bőrnek, de a serdülőkori hormonokra ez nem segít.

Alapos arctisztítás-tonik és krém, hetente egyszer meg egy le kell radírozni. Ami jobban segít, hogy kevesebb zsíros ételt kellene enned.

2010. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!