Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami hajszín-visszaállító...

Valami hajszín-visszaállító csodaszert férfihajra tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Erősen őszül a hajam, ez eddig nem zavart, de szeptember elején lesz a 25 éves osztálytalálkozóm. Nem akarom, hogy én legyek az egyetlen "őszapó" a csapatban. Befesteni nem akarom, de hátha valamivel addig redukálni lehetne az ősz hajszálakat és vissza lehetne állítani az eredeti sötét színt. Az osztálytalálkozón jól szeretnék kinézni!

2019. aug. 12. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász, hajfestés.
2019. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De pont azt szeretném megúszni. Valami olyasmit szeretnék, ami lassan hozza vissza a régi hajszínt. A drasztikus változtatásnak nem vagyok híve. A munkahelyemen is kinevetnének.
2019. aug. 12. 23:23
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Vannak bemosó hajszínezők, amik 10 hajmosás után kijönnek. Habár nem tudom férfiaknak csináltak-e már, vagy tesz-e különbséget ha nőivel csinálod.
2019. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak: nem te leszel ősz egyedül. Egy délután miatt felesleges hetekre, hónapokra nevetségessé válni a hajad miatt. A volt évfolyamtársaid pontosan tudják, hogy hány éves vagy. Facebook-on is látják, hogy ősz a hajad.

Ezen kívül ilyen csodaszert nem találtak még fel.

2019. aug. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az! Facebook-on nem látják, mert oda 2003-as, 2004-es képeket pakoltam fel. Én viszont látom az ő Face-es képeiket, ők tényleg nem őszülnek. Sajnos az a szomorú tény, hogy én leszek/lennék az egyetlen ősz férfi a csapatban. Ezt egyelőre még nem tudom bevállalni, a hiúságom tiltakozik ellene! Ezért kérek ezen az oldalon segítséget! Könyörgöm, adjatok használható ötletet! NAGYON FONTOS lenne! Én ősz hajjal nem állítok oda, akkor inkább el sem megyek a találkozóra!
2019. aug. 13. 07:36
 6/14 Gyorfik válasza:
48%
Szerintem az Alpecin sampon jó lehet. Bár nem tudom, hogy az csak hajhullásra van-e, vagy erre a problémára is jó. :)
2019. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem megyek oda őszen. Egy mosással kimosható hajszínező segítene vajon? Befogná az ősz hajamat?
2019. aug. 13. 22:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nagy gondjai

Ja am a hajszínező befogja

2019. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Koppintsd le az Orbán haját, neki is is ilyen fele-fele módon van megoldva, hogy kissé deres a haja.


De ehhez szakember kell, miért nem mész el a szakemberhez, magyarul a fodrászhoz?

Vagy befested az egészet magad egy hajfestékkel, vagy kikéred a fodrász segítségét, aki biztos tud valami trükköt, hogy ne legyen fullra befestve, hanem ilyesmit


[link]

2019. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De én azt szeretném, hogy arra az egy délutánra egyetlen ősz hajszálam se legyen. Barna akarok lenni egy napig újra.
2019. aug. 15. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!