Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás közbe borzasztóan...

Hajmosás közbe borzasztóan összegubancolódik a hajam de mindig csak egy helyen. Tudtok rá valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kifésülés segítő balzsamot használj, attól kicsit csúszós lesz a hajad, és nem gubancolódik annyira.
2008. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Használj balzsamot és ne sűrűfokú fésűvel fésüld ki a vizes hajat hanem bontófésűvel próbáld meg.
2008. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is ez a problemam annyira utalom. Nekem azert van mert elorehajtom a fejem es tus alatt mosom, barmennyit moshatom azon a bizonyos reszen nemtudom tokeletesen kimosni a sampont. Meg az is befojasolja, hogy nem egyforma hosszuak a hajszalaim es a rovidebbek szoktak altalaban osszegubancolodni.
2008. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű:Miután a kezeddel átmész a hajadon,és szépen kézzel kibontogatod a kényes részeket,akkor oszd fel nagyobb részekre a hajad,majd hajolj a mosdó fölé és részenkánt mosd át a hajad balzsammal,amit a kezedben tartasz(fejbőrt nem kell itt!).Miután elvileg síma és gubanc mentes lett a hajad,szépen mosd meg utána az egészet,ahogy szoktad samponnal meg balzsammal meg valami pakolással.Perzse mindezt már kádban vagy kád fölött.Én is tussal szoktam,kád fölé hajolva de így még sose volt problémám.Mert ha eleve úgy kezded a hajad megmosni hogy sima és gubanc mentes,akkor kizárt hogy a tényleges hajmosásnál gondok legyenek!
2008. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!