Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék szőke?

Hogyan lehetnék szőke?

Figyelt kérdés
Fekete hajam van de szőke szeretnék lenni!Tudom most mindenki le akar támadni amiatt, hogy de a sőkítőpor és a hajleszívás nem ajánlott!!!De csak van vmilyen módja, hogy szőke lehessek!Azt hallottam, hogy a szőkítőpor nem roncsolja annyira a hajat mintha tömény hidrogénnel leszívatnáM!Légyszi csak tapasztaltak irjanak!Mondjuk aki volt már fekete és utánna leszivatta vagy szőkítőporozta vagy vmi egyéb az is irjon! köszike előre is!Ja és azt is tudom hogy ha szőkítőporral leszivatom akkor narancssárgás lesz a hajam...De gondolom azt át lehet festeni szőkével de vajon befogja e...No mindegy..Lécci irjatok! köszike
2008. nov. 14. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem növeszted akkor miért ne? Persze megviseli, szálkás is lehet,töredezhet is, dehát ha vágatsz belőle sűrűbben, és nagyobb gondot fordítasz az ápolásra, akkor a megoldás: elmész fodrászhoz:)
2008. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont most estem át ezen! Egyszer leszívták,narancssárga lett és kentek rá világosbarnát!Egy hónap múlva kellett visszamennem a fodrászhoz,rákent szőkét,és most aranyszőke lett!4hét múlva lesz tökéletes az eredmény,ha még pár árnyalattal világosabb lesz! Nekem egyáltalán nem ment tönkre a hajam,pedig nagyon vékonyszálú! Hajmosás elött mindig kell beledörzsölnöm olivaolajat,és akkor nem szárad ki! Szárítás elött is rakott rá a fodrászom olivaolajat,pár percig rajtahagyta majd lemosta! A hajamnak semmi baja, nem száraz vagy töredezett! Ha kíméletesen fokozatosan szőkítenek,akkor nem megy tönkre! Engem is rémisztgettek,hogy tönkre fog menni a hajam,de csak azoknak meg tönkre akiknek 1 alkalom után szőkét csinálnak!Nem szabad!Úgyhogy ne aggódj! Keress egy jó fodrászt és légy türelmes!
2008. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
A kérdésed máris szőke! :P
2008. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A második válasszolónak szól!Azt szeretném kérdezni, hogy persze türemles VAgyok de minden fodrászatban van olivaolajas cucc amit mondtál??? :) előre is köszi!!!Ja és mindenkinek köszönöM! :) (kivéve a 3. válasszoló!)
2008. nov. 14. 18:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és az egész cakk-pakk mennyibe került Neked? belvárosi fordászatban csinálták? :) Csak mert azt hallottam, vagyis úgy tudom, hogy a vidéki fodrászatok valamivel olcsóbbak :)
2008. nov. 14. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Van olyan megoldás amit egyáltalán nem károsít és annyira szőke lehetsz amennyire akarsz. A cucc neve oxy reload. Ez olyan anyag ami eltávolítja a kozmetikai pigmenteket a hajból de a saját pigmentjeid megmaradnak.Tehát visszkapaod nagyjából az eredeti hajszíned és így festetlennek számít. Ha az eredeti elég világos volt akkor simán festéssel lehetsz ezután szőke, ha mondjuk középbarna akkor ezt is le kell szívatni de ez korántsem veszi annyira igénybe a hajat mintha a fekete festéket szivatnád le több soron. Ha nem érted el a kívánt eredményt vele akkor rögtön újracsinálhatod. Nem károsít akárhányszor csinálod és nincs semmi rizikója. Minél régebb óta van festve annál nehezebben tünteti el de akkor is jó mert egy alkalom 25 perc. Az ára 3000 ft úgy átlagosan. Van hozzá használati utasítás is. Én már használtam és bejött. Nem kell utána levágni a hajvégeidet mert nem lesz sepűs a vége. ÍGy akár két három óra alatt lehetsz platinaszőke feketéből anélkül hogy fönnálna az elkocsonyásodás esélye. A gáz csak annyi hogy kevés fodársz ismeri, de a használati utasítás alapján bárki el tudja végezni aki tud olvasni. Az első alkalom után vörös lesz. A feketét nem szedi le elsőre.


A szőkítőporos eljárást hiába végzi szakképzett fodrász, nem tudja megakadályozni hogy ne károsodjon a hajad. Itt egy link ahol utána tudsz olvasni


[link]

2008. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ohh, erről még nem is hallottam! :) Köszönöm szépen! :) tuti kipróbálom :)
2008. nov. 14. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok!Hát az én hajamnak semmi baja nem lett a szőkítőportól, mert neem egyik pillanatról a másikra lett szőke,hanem 4 hónap alatt,és csak egyszer kellett leszívni!Ha a fodrászod nem rak rá olivaolajat,akkor otthon minden hajmosás elött masszírozz be a hajadba egyszerű boltban kapható olivaolajat!És az otthoni világosítást nem ajánlom,mert mindenkinek más a hajszerkezete,és lehet,hogy elsőre olyan színt kanál,hogy sírva fakadsz a tükör elött!Szerintem ezt bízd fodrászra!Nekem 16 000 volt!
2008. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!