Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyibe kerül egy wordpress...

Mennyibe kerül egy wordpress sablon felrakása?

Figyelt kérdés

1 napos munkáról lenne szó, látványtervező 3d grafikus vagyok de a weblapozáshoz nem értek.

Egy ehhez hasonló sablont kéne elindítani a wp oldalamon a tartalmakat tudom. Valahogy én próbálgattam, felraktam valami sablont de el sem indul. Végigolvastam mindent ami kellhet hozzá.

[link]

Ilyesmit szeretnék.


Szóval felraktam egy letölthető sablont.

Asszem a salient theme-et.

beállítottam egy előre elkészített sablont és egyszerűen nem fut az oldalon. Az agyam szétfolyik már tőle, nekem nem kéne semmi csak annyi h a keretrendszer fusson a tartalmat meg megoldom.

Ha azt mondanám 10 ezret fizetek érte az kevés?

Én is napi ennyiért 3dzek!


2019. márc. 13. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A Wordpress szinte mindig csak néhány kattintásos műveletekről szól, elég ritka hogy a forráskódban kell valamit buherálni. Akinek van benne minimális jártassága, lehet 5 percen belül megoldja - ha nem ütközik valami meglévő dologgal. Biztos mindenki örülne a 10 ezernek érte, meg hülye lenne nemet mondani rá, de én ezt irreálisan drágának gondolom, ha tényleg csak 2 tucat kattintásból áll, külön konfigurálgatás nélkül.
2019. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Maga a theme felrakása itt konvergál a nullával.

Ahhoz hogy ilyen legyen, még tartalmat is hozzá kell szerkeszteni.

Én még 100 ezerért se vállalnám el. :-)

2019. márc. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!