Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha 3 nyelvű weboldalt aldomain...

Ha 3 nyelvű weboldalt aldomainekkel oldok meg, akkor SEO szempontból mennyire jó?

Figyelt kérdés

Pl.:


hu.oldalam.eu

de.oldalam.eu

es.oldalam.eu


Google ezeket hogy fogja katalogizálni?


2017. nov. 6. 00:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem lesz "oldalam.eu"
2017. nov. 6. 00:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni.
2017. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Magyart akarom fő nyelvnek, de gondolkoztam hogy ha egyenesen az jönne be, mit mondanának a külföldiek... Profibbnak tűnik így szerintem, de hogy a főcímen mi fog futni, nem tudom...
2017. nov. 6. 00:07
 4/11 anonim ***** válasza:
$SERVER globális változó alapján le tudod kérdezni a használt böngésző nyelvét, de van rá js függvény is azt hiszem, az ip címből meg jó közelítéssel ki lehet találni a kiinduló országot.
2017. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
$_SERVER :)
2017. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Milyen motort használsz? Wordpresst? Mert van olyan bővítmény amely majdnem az összes nyelven lefordítja az adott oldalt. Lehet nem perfekten, de érteni fogják. Szerintem az jobb, mint itt domainekkel szenvedni.
2017. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen Wordpress és örökös ingyenes licencet is kaptunk WPML-re.

(mikor beállítjuk hogy a magyar főoldalnak is legyen "oldalam.eu/hu" akkor 500-as error minden webszerveren, Hostgator, Webonic, Easyname..., csak mint "oldalam.eu" működik rendesen). Aztán a téma sem támogatja hogy Euró, Dollár vagy más váltogatását...

Ezért szeretnénk hogy minden oldal külön-külön nyelvűeket a saját pénznemükben hogy ne zavarják egymást.


De SEO szempontból mennyire lesz ideális...

2017. nov. 6. 00:47
 8/11 A kérdező kommentje:

Még multisite is átfutott a fejemben:


[link]

2017. nov. 6. 00:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a baj a wordpressel, tök jó meg minden, csak megeszi a szerveredet, és ha hozzá kell nyúlnod, miközben nem tudsz programozni, meghaltál. :)
2017. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha használod a hreflang és az altenate attribútumokat: [link]
2017. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!