Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit jelent az adatforgalmi...

Mit jelent az adatforgalmi korlát?

Figyelt kérdés
A Webnode esetében az ingyenesnél 1GB. Napi szinten kell érteni? Nem egészen értem, bár le van írva ott, ha 10 MB a tartalom (tárhely?), és 10 látogató van, aki mindezt megtekinti, akkor az 100 lesz, ez így világos... de milyen következményei vannak ennek? Ha naponta 100 ember nézné meg, akkor utána mi lesz? És mit tudnék tenni (fizetésen kívül), legyen minél kevesebb a tartalom (pl. kevés fotó)? Előre köszi a választ!

2017. jún. 19. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1GB inkább havi... és pont az a cél hogy fizess.

Minimalizálni kell a WebNode -ról érkező tartalmat, és külső forrásból linkelni.

2017. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Havonta annyi a korlát.

Ne használj óriási méretű képeket, az szokta elvinni, meg egyébként is csak lassítja a letöltést.

2017. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (Persze gondoltam, hogy cél, hogy fizessek, de nem saját webhely, munkahelyem miatt kell, aki engem fizet, az még a saját webhelyét se frissíti - egyébként ott kellene fent lennie ezen információknak.)
2017. jún. 21. 10:03
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Pont engem is ez a téma érdekel(t). Nekem ezzel kapcsolatban van még egy kérdésem. Mi történik ha túllépem ezt a korlátot? Köszi!
2017. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lessz elérhető az oldal a következő ciklusig.
2017. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!