Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ért valaki itt weboldal...

Ért valaki itt weboldal készítéshez?

Figyelt kérdés

Van egy Mlapos weboldalam..Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet(ha lehet) a háttér fekete,a betűk meg akármilyen színüek?

Eddig csak azt tudtam beállítani, hogy a betűk mögött fekete legyen, de ahol meg nincs betű ott meg fehér marad.


2010. máj. 18. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
<body style="background:black;color:white;">
2010. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
feül van olyan hogy modulok és ilyesmi..ott keresgélj a háttér színe között.. de lehet h nem a modulok közt van, hanem ami melette van manü :)
2010. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belépsz a szerkesztői oldalra, feni menüben kiválasztod, "honlap tulajdonsága"

majd ami megnyílik, ott kiválasztod a "weblap háttere(szín/kép)

és vagy kiválasztasz egy színt a palettáról, vagy beírsz egy saját RGB színkódot . végül mentés.

Ekkor a komplett weboldal háttere lesz olyan színü.

Ha az egyes lapok hátterét akarod változtatni akkor azt abban a szövegszerkesztő részben is megteheted (amit te is csináltál)

2010. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én csak azt akarom feketévé változtatni ami a főoldalon megjelenik szöveg,na ennek a hátterét. weblap hátterét azt tudom hogyan kell,meg képet berakni,stb..

De az ottani szövegszerkesztőben szerintem nem lehet.Csak gagyiul.

2010. máj. 18. 19:30
 5/5 anonim válasza:

jajj szegény:)))

Az mlapos "weboldal készítés" nem

WEBOLDAL KÉSZÍTÉS:)))))))

Ahhoz kell programozói tudás stb!

2010. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!