Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Komolyabban értesz a weboldal...

Komolyabban értesz a weboldal készitéshez, és van egy kis időd rám, tudnál segiteni?

Figyelt kérdés
Nagy fába vágtam a fejszém, ekkora projectel még nem volt dolgom. Amatőr szinten űzöm a weboldalkészitést, de elég sok mindent már tudok. Most viszont elkéne valaki, akivel dumálhatnék egy kicsit a következő munkámon, aki tudna tanácsot adni, hogy mit milyen programmal, megoldással tudnék megcsinálni. Nem szeretnék senkit sem nyaggatni, meg hogy irjon meg vmit helyettem, csak ha tud, szóljon hozzá.
2010. szept. 27. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én konyítok hozzá egy kicsit:)
2010. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és meg tudnád adni az e-mailedet, facebookodat, vagy msn akármit?
2010. szept. 27. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:

exposures[kukac]freemail[pont]hu

msn, és mail egyaránt:)

2010. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.

felvettelek msn-re

2010. szept. 27. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Kuldd el privatban az msn-ed ha tovabbi segitsegre van szugseged. Par eve en is a temaban tevekenykedem.
2010. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!