Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van valami ingyenes webfejlesz...

Van valami ingyenes webfejlesztő tanfolyam ami a végén végzettséget is ad?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Szép álom volt.
2017. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, csak reménykedtem :D
2017. márc. 1. 21:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Persze, és még rendes fizetést is kapsz amiért taníthatnak :D

Ennél már esélyesebb az, ha van egy alap tudásod és egy webfejlesztő cég ad egy alap tanfolyamot, hogy ott dolgozhass. Többen vannak így, hogy nem találnak embert, így inkább kinevelik maguknak azt, akiben látják az affinitást. Bár a papír ilyennél nem végzettség, hanem munkaszerződés lesz...

Milliónyi lehetőség van a neten, hogy elsajátítsd, legtöbben így tanulják meg és egy szint fölött is így folytatják a tanulást valós projektek mellett.

2017. márc. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most van egy java tanfolyam, ami elméletileg ingyenes, ha elvégzed, és a végén elfogadod a felajánlott állást.
2017. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Java-nak nem túl sok köze van a webfejlesztéshez, az kissé komolyabb terület, bár fizetésben is.
2017. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A java appleteknek ugyan már lejárt az ideje, de...


[link]

2017. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De? Szóval most akkor azt állítod, hogy erre van igény a webfejlesztésben? :D

Ha a Java lehetőségeit szeretted volna mutatni, akkor köszönöm, Java-ban fejlesztett vállalati szoftver volt a szakdolgozati témám, nem csak hírből ismerem.

2017. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 pont most láttam egy webfejlesztői hírdetésben, hogy azért jó ha ismered a javat. Ha androidos alkalmazást is szeretnél a weboldaladból csinálni, akkor plusz előny


... de ezt te is tudod. Minek vitatkozunk. :)

2017. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyere be Bucharestbe. Ez ingyenes, 9 honapig tart (ebbol mar 4 honap eltelt) ha jol vegzel akkor allast is kapsz. Amint lejar indul a kovetkezo szeria. Viszont ha nem tudsz romanul akkor szivas :( Pedig elore gondoltam megprobalom kulfoldon pont jokor kaptam el meg volt 2 hely :D Az anyag, html, css, php,js, majd allitolag lesz mas is de most egyelore ennyi.
2017. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz Bucharestbe menni, hogy megtanuld, internet mindenhol van :)

Egyébként Bucharestben milyenek a bérek, hogy odacsábítod?

2017. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!