Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezmiez? Fehér vonal a lapomon...

Ezmiez? Fehér vonal a lapomon a keretek között.

Figyelt kérdés

Framesettel próbálok többfelé osztott weblapot készíteni. Egyszer megcsináltam, minhden oké volt, aztán ma újra előszedtem, hogy folytassam. Erre a keretek közt ott virít valami fehér vonal. Egy rakat kódot próbáltam már belenyomorgatni és csak nem tűnik el. Firefox-szal, Explorerrel és Chrome-mal is ott van.

Ötletek? Micsináljak vele?


2010. máj. 2. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

kód nélkül nehéz megmondani mi okozza az oda nem illő dolgot.

azt mondod próbáltál mindenféle kódot belenyomorgatni, talán valamit kiszedni kellene , hogy eltűnjön nem?

2010. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát alapból így néz ki:


<frameset rows="26%,74%">

<frame src=banner.html scrolling=no noresize border=no>

<frameset cols=20%,80%>

<frame src=links.html noresize border=no>

<frame src=index.html name="showframe" noresize border=no>

</frameset>

</frameset>


aztán próbáltam bordercolor=black cuccot bele, merthogy akkor nem látszana a keret a fekete háttér miatt.

2010. máj. 2. 18:38
 3/5 A kérdező kommentje:
jaés border=no-val a keretek oylanok lesznek mint az ablakok szélei, aztán volt frameborder=no, úgy meg fehér szünetek a keretek közt. Pedig mikor először megcsináltam ezeket, nem volt köztük semmi.
2010. máj. 2. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

border=0?

frameborder=0

bordersize=0


Nem ismerem annyira a htmlt, csak tippelek :P

2010. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj, rájöttem.. :DD

Igazából elég volt a frameborder=no vagy 0, az volt a baj, hogy két lezárást raktam.. :|

2010. máj. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!