Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol tudok olyan honlapot...

Hol tudok olyan honlapot szerkeszteni, hogy az legyen az oldal neve: www.viktoria.hu?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehol, mert ez a név foglalt, ha kipróbáltad volna, magad is látnád. De lehet, hogy eladják neked, mivel ez egy szolgáltató cég oldala, akik ilyesmiből élnek, kérdezd meg tőlük az ott megadott címen.
2010. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, olyat szeretnék hogy csak az legyen a www. és a .hu között amit én szeretnék ne pl mindenkilapja meg stb!
2010. ápr. 20. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Befáradsz egy olyan webhosting irodába, aki nyújt domain regisztrációt és karbantartást is. Velük egyezkedsz, és jó pénzért lesz olyanod.
2010. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hol vannak ilyen irodák?és kb. mennyi pénz?

ha én szerkesztem akkor olcsóbb?

2010. ápr. 20. 14:40
 5/7 anonim válasza:
Helló azt domain címnek hívják ezért fizeni kell itt nálunk kb olyan 5000FT / ÉV [link]
2010. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kerül 5000-be évenként!

www.forpsi.hu Én itt szoktam domain-t vásárolni. Nagyon kedvező árak vannak. Az árat befolyásolja hogy .hu .eu vagy .com domaint szeretnél. A .hu nettó 2500ft/2 év (bruttó 3125).

2010. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nézd meg ezt: [link] Itt tudsz domain nevet és tárhelyet vásárolni, és ami nem világos azt megkérdezheted tőlük telefonon, vagy akár Skype-on (INGYEN!) Nem drága, 2-3000 Ft/év. Nekem is náluk van a honlapom.
2010. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!