Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ti szerettek életstílussal...

Ti szerettek életstílussal kapcsolatos blogokat olvasni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akik általában ide írnak, pláne a válaszolókat nem hiszem, hogy érdekelné az ilyesmi...bár ki tudja?! Miben nyújt többet a te blogod, mint a másik kismillió ami ugyanerről szól?
2016. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, szeretek hasznos tippeket olvasni arról, hogy hogyan lehet eredményesebb életet élni, bár blogokat annyira még nem olvastam (egyet se találtam, ami arra sarkallna, hogy rendszeresen visszajárjak oda), inkább könyveket olvasok illetve mostanában kezdtem a The Fabulous nevű életstílussal kapcsolatos alkalmazást használni (tudom ajánlani, nagyon szuper kis program).
2016. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az mi a fenét jelent, hogy "életstílussal kapcsolatos blog"? Kimegy valaki a tengerpartra és rommá szelfizi magát?
2016. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem.

Problémák, hétköznapi tippek, rutinok kialakítása, az életed jobbá alakítása, receptek, dekorációs tippek, minden ami feltölt. És ez még nem minden. Alapból is mitől lenne blog a szelfizés? :)

2016. júl. 13. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel .
2016. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Alapból is mitől lenne blog a szelfizés? :)"

Áhh, Kérdező, te nem láttál még elég blogot :P (Örülj neki!)


Viszont én is kérdeznék valamit: Egészen pontosan mi lenne a blogod célcsoportja? Hány éves korosztály? Fiúk-lányok? Köthető-e stílushoz, szubkultúrához? Esetleg anyagiakhoz, élethelyzethez? Olyan, hogy "mindenki" meg "18-65 éves kor közötti fizetőképes kereslettel rendelkező emberek" nem ér. Nem mindegy ugyanis, hogy csóró koleszosoknak írsz életviteli tanácsokat, egyedülálló kismamáknak vagy kivénhedt punkoknak.


Én pl. a saját szubkultúrámmal kapcsolatos "életstílus blogok" közül olvasok jó néhányat, de más nem nagyon érdekel.

2016. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Oh, dehogynem láttam én már sok blogot, de én nem is nevezném blognak, azt aki szelfizést hívja tartalomnak. Egy jó blog jó SZÖVEGES tartalommal rendelkezik. Más esetben számomra (!) portfólió, galéria, stb.

Amúgy a korcsoportom főleg a 20-as évek eleje, fiataloknak írnék, akik tanulnak még, esetleg már saját háztartást vezetnek, de még nincs túl sok tapasztalatuk. Kedvenc témáim egyike pedig az utazás, más országok megismerése, mert jómagam is egy éve külföldi egyetemen tanulok és sok-sok buktatót rejt egy ilyen kaland. :) Tudnék miről írni...

Amúgy angolul kezdtem el írni a posztjaimat, ha már külföld, de tuti lefordítom őket majd még németre, mert az már nem akkora ördöngősség. (Ausztriában tanulok amúgy.) Egyelőre pár cikket megírok magamnak és az oldalt is szerkesztem egy saját szerveren, mert a párom dolgozik közben a hosting megoldásán.

Nem tudom mennyire van igény ilyesmire magyarul is, azért kérdeztem meg ezen a platformon.

2016. júl. 16. 13:22
 9/12 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Első hangzásra érdekesnek tűnik, bár az utazás engem nem érdekel, és szerinzem eléggé leszűkíted vele a célközönségedet, mert Magyarországon elég kevés embernek adatik meg, hogy külföldön tanuljon. De nyilván látnom kéne, hogy hogyan és pontosan mit írsz ahhoz, hogy meg tudjam mondani, szívesen visszajárnék-e a blogodra.
2016. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha nem lehetett túl jól értelmezni, de nem magyarul írnék pont amiatt, hogy kiszélesítsem az olvasóközönséget. Angolul és németül tervezem elsősorban, azért is kérdeztem, hogy lenne-e rá igény magyarul is. Tervezek egy funkciót, ahol lehessen majd a nyelven állítgatni, mert ha lenne rá igény 4 nyelven is meg tudnám fogalmazni a posztjaimat. :) Egyelőre olvasgatok, keresem a helyeket ahol reklámozni lehet és irogatom a cikkeket, amíg a hosting biztossá nem válik. De akkor linkelni mindenképp fogok, ha van egy-két ember, akit érdekelhet angolul is akár. Idővel jönne a fordítás magyarra/németre/románra.
2016. júl. 17. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!