Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblap programozás/készítésből...

Weblap programozás/készítésből meg lehet élni?

Figyelt kérdés
a jövőben nem ezzel szeretnék foglalkozni csupán hobbi szinten érdekel a dolog. a suliban csak a c#-ot tanították, az meg vhogy nem ment. vagy rosszul tanított a tanár vagy nem állt rá az agyam nem tom.
2010. márc. 17. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

van akinek egyetem kell és ki kell dobnia jópár millát, hogy elérjen valamit.


van akinek egyetem nélkül is megy. tudod van akit tanítani kell és a szájába rágni és van aki magától is képes tanulni;)


ez a különbség.

2010. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én olyan tanfolyamra járok, amit ha elvégzek, munkát kapok, és egy ott dolgozó srác tanít minket. Na az ilyenfajta tanfolyam hasznos, mert tényleg a hasznos dolgokat tanuljuk, és úgy, ahogy azt ők - Magyarország egyik legnagyobb weblapkészítő cégénél - alkalmazzák.
2010. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

23:40:

melyik egyetemre jártál? nem tudom, hogy komolyabban akarok-e foglalkozni a dologgal, mert reálos beállítottságú vagyok, viszont a programozásba már belebuktam egyszer...

2010. márc. 20. 12:55
 14/16 A kérdező kommentje:
...és programozás alatt a c#-ot értem:)
2010. márc. 20. 12:56
 15/16 A kérdező kommentje:

17:06:

ez melyik cég? tudsz linkelni?

2010. márc. 20. 12:56
 16/16 anonim válasza:

Én OKJ-s képzésre járok, és tényleg teadélután, vagyis délelőtt, időpocsékolás... itthon meg nem marad idöm önállóan tanulni, pedig szerintem többre mennék vele.


Szerintem egy jó egyetem, ha komolyan veszed, a legjobb mód a szak kitanulására. Én is csak azért járopk erre a képzésre, hogy legyen pluszpontom és felvegyenek jó egyetemre :)

2010. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!