Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyi bevételt lehet szerezni...

Mennyi bevételt lehet szerezni egy weboldallal havi kb.10. 000 megtekintésnél?

Figyelt kérdés
Idáig még csak youtubeon kerestem pénzt, havi 30.000 megtekintéssel 20-25$ bevételem volt, de a weboldal látogatottságnál nincs tapasztalatom. Gondolom többet, mert több időt tölt el a látogató, és a reklámoknak is több hely van.

2015. szept. 6. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az naponta nagyjából 333 látogató. Akkor kb 600-700 Ft-ot, de sok mindentől függ a kattintások értéke.


Az én oldalam napi 5 000-es látogatóval 10 000 - 12 000 Ft-ot keres.

2015. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de most havonta, vagy naponta keresel ennyi pénzt? ezt nem írtad
2015. szept. 6. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem napi átlagos ~1200 látogató mellet havi ~12 ezret hozz, amiből gyakorlatilag önmagát tudja finanszírozni.

(illetve az adott szerveren elhelyezett többi hobbi oldalaimat)

Az hogy mennyi bevételt hoz, nagyban függ hogy hogyan helyezed el a hirdetéseket, és mennyien kattintanak rá.

Ha pl. jobb szélre, vagy alulra rakod, jóval kevesebben mint ha tartalmak alá / fölé szúrnád be.

De mindenképp kerüld a tolakodó reklámokat, amik layerbe elényomnak az embernek, mert nem hogy nem kattint rá, de még az oldalt is bezárja, és esélytelen lesz hogy később akár számára érdekes dolgot lásson és arra kattintson amiért te pénzt kapnál.

2015. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit nem, hogy megérje reklámot elhelyezni.
2015. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
havi pár forintot
2015. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!