Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen legyen a saját logóm?

Milyen legyen a saját logóm?

Figyelt kérdés

A nevem Kiss Emese.

Nagyon szeretem az Eiffel Tornyot,Párizst és magát Franciaországot.Szeretnék egy blogot vezetni,vagyis már el is kezdetem de szeretnék hozzá egy logót.Már szerkesztőprogramot is kerestem.Kérlek segítsetek.Olyan logót szeretnék amiben konkrétan nincs benne a nevem hanem pl.:csak egy monogramm.



#weblap #blog #logó #monogram #párizs.eiffel torony
2015. júl. 14. 19:12
1 2 3 4
 11/31 SimkoL ***** válasza:
100%
[link] csak, hogy én is beszálljak :) AAA Logo
2015. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
54%
haha :D Jó lenne tudni, milyen elképzelésed van az oldallal kapcsolatban (mint design).
2015. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A rózsaszín nem annyira jön be egyébként nagyon állat. :) Simkóé túl nagy szerintem logónak, inkább ilyen oldalsó háttérkép vagy mi lehetne. :)
2015. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy minőségileg kifogásolható amit csináltam, de én legalább fel tudok mutatni valamit. Nem kell a bla-bla arról hogy ki hány éves, meg mit, hogyan kért ! Produkálni kell ! Továbbra sem érdekel a lepontozás, de nem igazán érem hogy miért. A kérdésre válaszoltam, és "alkottam" is valamit.

Na mindegy. Úgy látszik, hogy itt is csak a pénzes ügyfelek számítanak, akiknek el lehet mondani azt, hogy 2 teljes napig küszködtem az Adobe illustratorral, és el lehet kérni érte egy 10-est. :) És a végeredmény pedig egy gyerekrajzhoz hasonlít.

Ezért maradok én inkább műkedvelő amatőr. :)

2015. júl. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Kispofa, semmi gond nincs azzal amit csináltál, csak olyan nagyon 90-es évek, amikor bejöttek az Ulead gif animator meg text editor. Nem annyira modern. És lássuk be, az hogy valami úgy néz ki mint egy gyerekrajz, az simán lehet egy koncepció. Volt iPhonre.ra egy nagyon jó kis játék, ejtőernyőző pálcikaembereket kellett kimenteni a vízből, mielőtt megették a cápák. Az egyész egy kockás papíron játszódott. Két színből állt az egész, de zseniális volt. :)
2015. júl. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Aha értem. Amit az Apple csinál ilyen megjelenéssel az zseniális.

amit egy névtelen senki, az 90-es évek. Értem.

Egyébként én nem azt védelmezem amit csináltam. tudom, én is nagyon jól hogy az egy 5 perc alatt összefércelt "izé" De vannak akiknek ez is "zseniális"

Én a magukat grafikusoknak tituláló emberkék ellen ágálok, akik napokon keresztül szarakodnak egy 2d-s amorf alakzattal. egyszínű az egész, raknak rá egy árnyékolást, és döngetik a mellüket (és tartják a markukat) hogy EZ a design.

Sosem állítottam, hogy én értek az ilyesmihez, de nekem meggyőződésem, hogy ez egy áltudomány.

Nézzünk néhány példát.

[link]


[link]


Ez aztán a művészet, le a kalappal !


Szerintem ez vitán felüli, hogy ezeket még egy tizenéves is megtudja, akár paint-el is.

(több száz példát tudtam volna még)

2015. júl. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Most függetlentül attól hogy a Class FM-et és a TV2-t is utálom mint a xart, ráadásul a TV2 logója tényleg elég gány, az egy dolog hogy egy 2 éves is megcsinálja painttel, de nem tudja hogy pontosan hogy mit, milyen színűre csináljon. Erre: [link]

is mondhatnánk hogy jé, hát elég ha ráhányok a vészonra és máris milliók ütik a markomat? Hát nem. Próbálj meg ilyet festeni. Én sem tudnék. Ehhez már fantázia kell nem pedig egy programnak a használata. Én is nem véletlenül nem foglalkozok design-al. Meg tudom mondani hogy mi kellemes a szememnek, de megalkotni már nem tudom.


Maximum ha minimal. :)

2015. júl. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem a legnagyobb gond a logóddal, az az alakja. Nem lehet sehová sem úgy rakni hogy ne keletkezzenek miatta használhatatlan területek. Rosszul tölti ki a teret.
2015. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Borítékolni mertem volna ezt a választ. :)
2015. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
De mégsem tetted. Nyuszi voltál. :)
2015. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!