Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen legyen a saját logóm?

Milyen legyen a saját logóm?

Figyelt kérdés

A nevem Kiss Emese.

Nagyon szeretem az Eiffel Tornyot,Párizst és magát Franciaországot.Szeretnék egy blogot vezetni,vagyis már el is kezdetem de szeretnék hozzá egy logót.Már szerkesztőprogramot is kerestem.Kérlek segítsetek.Olyan logót szeretnék amiben konkrétan nincs benne a nevem hanem pl.:csak egy monogramm.



#weblap #blog #logó #monogram #párizs.eiffel torony
2015. júl. 14. 19:12
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Jah,és ha lehet nem kérnék olyan válazokat hogy nincs fantzimám. Előre is köszönöm. :)
2015. júl. 14. 19:14
 2/31 anonim ***** válasza:
És mennyit fizetsz a megtervezésért?
2015. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
42%
2015. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

1: Semmit.

2:Imádlak. Ezt mivel csináltad?

2015. júl. 14. 19:40
 5/31 anonim ***** válasza:
Aurora 3D
2015. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem fizetsz semmit, akkor ehhez hasonló hulladékot fogsz kapni csak. De gondolom neked ennyi is elég...


Ne haragudj, csak nem bírom, ha valaki elvár valamit és kijelenti, hogy cserébe nem ad semmit...

2015. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
21%
Nem mindenki ül olyan magas lovon mint te, és ráadásul taplóság más "munkáját" minősíteni. Vannak akiknek ez is megteszi, és vannak olyanok akik nem tudják megfizetni hozzád hasonló nagyképű majmokat, akik azt hiszik hogy éveken át tanultak valamit, és azt gondolják hogy zsebükben a világ. (Lásd Turi Tamás)
2015. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%

Kispofa, - Ha elolvasod a kérdést egy kicsit jobban, és mögé nézel, akkor láthatod, hogy a kérdezőnek se esze, se tehetsége, pénze meg pláne - utóbbi még annyira nem is annyira lenne fontos - Miért is, mert a kérdésében semmi nincs, ami legalább egy "nagyon megköszönném" vagy valami lenne.

Így csak arra a következtetésre tudok jutni, hogy valamit nagyon akar, de azonnal, és mindennemű hála nélkül ideb/*asz egy nem is kérdést, hanem szinte követelés.

-És mindezt úgy hogy már át kutatta a google-t is.

Aki 5 éves szinten van szellemileg, az ne csodálkozzon az ilyen válaszokon.

2015. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlenül pénzre gondoltam, hanem csak legalább köszönje meg. Magyarázza el hogy nincs rá pénze, de a blogjára cserébe kitesz valamit, vagy mit tudom én. De a semmi... Azért cserébe ne várjon semmit.


Megsértettelek azzal, hogy 5 perc alatt írtál két betűt? Akkor bocsánat...


Amúgy meg nem érdekel, mert nem én dolgozok neki, csak elmondtam a véleményem.

2015. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

[link]

Kiss Emese, Eiffel Torny, francia zászló csajos rózsa szín, hogy igazán trendi legyen :-D

2015. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!