Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítés ingyen!?

Weblapkészítés ingyen!?

Figyelt kérdés
Na hát a cím elárulta, h en weblapot akarok INGYEN kesziteni battyák és nénjek! Kerhetek linkeket, h hol tudok késziteni weblapot koszonommmmmm :)
2015. júl. 12. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyet én is csináltam már, szerintem azóta is átkozzák a nevemet. :)


(bár én mondtam hogy emailben keressenek, csak telefonon próbáltak... bénák)

2015. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amennyi lesül a kérdésedből: Gportal, eOldal, mLap ... való neked.

De ez is csak mérsékelten, mert ugye a ha google keresőt tudnád használni nem tennéd fel a kérdést.


Amúgy meg az is ingyen van, ha magad programozod.

Persze ahhoz olyan szintű tudás is kell. ;-)

2015. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha magad szeretnéd készíteni, szerencsére az még ingyen van :) xampp & notepad++ & gimp és hajrá. És a link: http://localhost
2015. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Drone007 ***** válasza:
100%

Na hát ecsém van néköm egy cimborám, ő aztán tuggya mindre a választ. Az a neve hogy gúgöl, oszt itt éred el ni:

[link]

Csak mondjad azt nekije, hogy "weblapot akarok INGYEN", oszt már dobájja is föl a sok ódalt.

2015. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő arra gondolt hogy tapasztalatszerzésképpen másoknak készítene weboldalakat. :)
2015. júl. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jmuzsi ***** válasza:

ne agógy kedves kérdező nekem is midig ezeket mondják azt itt sose mondják hogy nyugodtan csinálj ismerősnek hanem azt mondják hogy ne csinálj senkinek semmit pedig így lehet fejlődni itt ha kezdő vagy még le is néznek érte


pedig vallha ők is azok voltak

2015. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!