Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kérhetnék véleményt a blogomra...

Kérhetnék véleményt a blogomra? (blogspot)

Figyelt kérdés

Igazából most kezdtem el(tegnap) az írást,szóval még nagyon kezdő vagyok,de szeretnék fejlődni!

Ha leírnátok a véleményeteket azt megköszönném!

Ez a blogom:

[link]



2015. júl. 8. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Helyes írás, és space használatának gyakorlása.
2015. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Használj Chrome-ot az javítja a helyesírást.
2015. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megpróbálok rá figyelni!Köszi!
2015. júl. 8. 18:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A körömrágásra van más indok is, én pl akkor szoktam, ha baromira semmi dolgom, és nem tudom mivel elfoglalni magam. Persze fel is porszívózhatnék mondjuk, de lusta is vagyok.


A bloghoz konkrétan nem pont nekem kéne hozzászólnom, erősen kétlem, hogy én lennék a célközönség.

Mondatkeznésnél egy szóköz nem árt, illetve a háttérben azok a rózsák.. A tile önmagában nem egy feltétlenül rossz dolog, de az béna, ha látszanak az élek, én mindenképp lecserélném. Illetve a piros kiemelés sem annyira jó, ha feltétlenül maradni akarsz ezeknél a színeknél, akkor inkább egy sötétebb színt, mondjuk lilát használnék, nagyon kontrasztos így, nem kellemes a szemnek.

2015. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A fejlécből vedd ki a bemutatkozást, az ilyesmit az első bejegyzésben szokás leírni. Legyen tömör, összefoglaló jellegű. Pl: "Egy blog életmódról, szépségápolásról, egészségről."
2015. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!Megfogadom azt amit írtatok,próbálok tenni ellene.
2015. júl. 8. 18:53
 7/19 A kérdező kommentje:
Még várom a hozzászólásokat!!Minél több annál jobb ..
2015. júl. 8. 19:07
 8/19 A kérdező kommentje:
4 hozzászóló!!Néztem háttérnek valót,de semmi nem fogta meg igazán a tetszésem..Te milyen háttért tennél be?
2015. júl. 8. 19:10
 9/19 anonim ***** válasza:

#Használj Chrome-ot az javítja a helyesírást.


Miért, más nem?

2015. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én Operát használok és az nem javította ki a helyesírási hibákat..A Crome igen!
2015. júl. 8. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!