Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék honlapot, készíteni,...

Szeretnék honlapot, készíteni, de teljesen kezdő vagyok, szóval nem sok fogalmam van az egészről, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
milyen programot tudnátok ajálani, ami könnyen kezelhető, és azért igényesebb dolgokat lehet vele csinálni?Köszi előre is!
2010. márc. 2. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedőkéng igényes honlapot nehezen fogsz csinálni... Nem elég a program, tudás is kell hozzá. De, ha gondolod egy jelképes összegért összerakok 1et neked:)
2010. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha kezdő vagy akkor:

www.mlap.hu és itt nem kell hozzá program. ez nagyon egyszerű :)

2010. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha télleg teljesen kezdő vagy, hiába kezdesz egy programmal büvészkedni, ha azt sem tudod mit csinálsz. Elöször meg kell érteni a HTML logikáját, majd jön javascript, php, esetleg flash.


Kezdésnek ez nem rosz, én ajánlom:


[link]

2010. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. márc. 2. 17:30
 5/8 szani68 válasza:
Én inkább azt mondom kit ne: webhaszon! A fizetésig frissítést ingyen vállal, később időhiányra hivatkozva elküld, old meg magad.
2010. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

XHTML és CSS oktatás

[link]


webszerkesztő program

[link]

[link]

2010. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. márc. 3. 09:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek itt találsz kész websablonokat


[link]

2010. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!