Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olcsóbb VPS vagy egy drágább...

Olcsóbb VPS vagy egy drágább tárhelyen több oldal?

Figyelt kérdés

kb. 20 Web oldal tervem van aminek fele interaktív


Szerintetek megéri egy tárhelyre pakolni őket ? okozhat ez valamilyen fejfájást a jövőben ha ez egyiket költöztetni akarom ?

pl- Tárhelyről VPS-re


2015. máj. 26. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon lehet hogy jobban jársz egy VPS-l.

De találkoztam már olyan tárhellyel is ami kényelmesen kiszolgált 20 oldalt (persze számít az oldalaktól is, és a látogatásoktól is).

2015. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én VPS -re rakom, de feltudom telepíteni, betudom konfigurálni a rendszert.

Olcsóbb VPS -nél a kevés RAM problémába futhatsz bele ha pl. WordPress, Joomla vagy hasonló CMS -re épülnek a weblapok.

Ezek 1-1 oldalként is képesek megenni annyi RAM -ot, amennyit egy olcsó VPS kap.

2015. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Használsz valamilyen almin felületet hozzá ?
2015. máj. 26. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
VPS -re semmi admint, SSH -n beállítom.
2015. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem VPS-n Cpanel/WHM könnyíti az életem, de lehet SSH-n is csatlakozni, az tény, hogy itt mar könnyebb a mozgás ter mint egy alap tárhely eseteben, ott nagyon sok a korlát. Ha sima tárhely akkor pedig az SSD ami nekem bejött meg a VPS elott. En a Tárhely.Eu-t prferalom, hamarosan saját szervert is náluk veszek igénybe ha kinövöm a mostani virtuális szervert.
2015. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem túl drága a digital oceanhoz képest ?

Vagy megtérül az ára a reklámokból ?

2015. máj. 29. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!