Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha több web oldal ötletem van...

Ha több web oldal ötletem van akkor szerintetek, kezdetben jó ötlet e, ugyan arra a tárhelyre tenni?

Figyelt kérdés

Ugyan az a tárhely de külön, al vagy normál domainekkel.

Jó ötlet e továbbá, olyan felhasználók lehetősége amely mindegyik oldalamhoz biztosít hozzáférést ? Vagyis ha regisztrál az egyiken akkor beléphet a másikba is ugyan azzal a felhasználóval ?


2015. máj. 18. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek semmi akadálya, amíg azt kibírja szolgálni. ;-)

A második nem rossz, de akkor tudatni kell, vele hogy itt is be tud lépni vele.

(Ennek feltétel, hogy közös regisztrációs tábla, vagy legalábbis állandó szinkron köztük.)

2015. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, csak a regisztrációs feltételekben és adatvédelmi nyilatkozatban is tájékoztasd róla. Attól, hogy technikailag ugyanaz a gyökere, még más szolgáltatásnak minősül. Sőt a külön domainekre külön NAIH számot kellene igényelni :) Ha pedig annyi a felhasználó, hogy kinövi a tárhelyet, akkor bizonyára tudsz annyi pénzt is kihúzni a dologból, hogy átköltöztesd komolyabb helyre, pl. VPS-re
2015. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy szerverre, de akkor sem gond, hogy azonos IP címen vannak az oldalak.
2015. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 b4r4thg ***** válasza:

Ha a tárhely bírja, akkor jó ötlet egy helyre tenni a domaineket, mert elég sokat spórolhatsz rajta.

A felhasználók hozzáférése más oldalhoz viszont már szerintem nem jó ötlet. Ha azonos témájú oldalak, akkor nem sok értelmét látom, ha pedig más témájú oldalak, akkor ismét nem sok értelme.

2015. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!