Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan ember a világon...

Van olyan ember a világon akinek sikerült a hupont.hu-s oldalára felrakni a saját Google AdSense hirdetés blokkját?

Figyelt kérdés
A lehetőséget megadja a szolgáltató, a regisztráció is sikerült a google elfogadta az oldalt. A hirdetéskódot azonban hiába illesztem be és váli a rendszer jónak, a hirdetés nem jelenik meg. Segítséget kérni képtelenség, mert, hogy nincs honnan. Válaszokat előre is köszi
2010. febr. 24. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi jelenik meg a hirdetés helyén? Semmi? Vagy csak valamilyen angol szöveg?
2010. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi íme:

[link]

elméletileg a látogatottsági adatok helyén kellene, hogy megjelenjen az én blokkom, a hupont.hu-é pedig a menüsor alatt. Egyik sincs.

2010. febr. 25. 12:20
 3/4 ErnestMom válasza:
szia! eltelt már pár év, de úgy látom, még mindig nincs google hirdetés az oldaladon. amikor az adsense kódot beillesztetted a Google szolgáltatások szövegdobozba, akár a szinkron, akár az asszinkron kódot elfogadta? nekem sikerült addig eljutni, hogy engedélyezve vannak a google hirdetések, szépen meg is jelennek a honlapon, de az adsense minden nap küldi az értesítést, hogy amíg nincs beillesztve az adsense kód, addig egy fillér nem jár az oldalon lévő hirdetésekért. igen ám, de nem fogadja el az adsense kódot egyik formában sem. van valamilyen fortély, amivel hajlandó a hupont.hu elfogadni? ha kontextusban beállítod a site-odat, akkor megjeleníti a google a hirdetéseket az oldaladon, ha már csak ennyi híja van, engedélyezd az oldalt az adsense felületen. az én kérdésem az, hogy marad a Google szövegdobozban az AdSense kód úgy, hogy elfogadja a rendszer. sok levelet küldtem a hupont.hu-nak, de válasz máig nincs. jó lenne azt a napi 2-4 ezer forintot megkapni, ha már az ember időt szán rá, hogy összerakjon egy jó honlapot.
2016. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, körábban már volt egy időszak amíg futott a Google hirdetés, azóta pedig elköltözött az oldalam.
2018. febr. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!