Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet saját weboldalam?

Hogy lehet saját weboldalam?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendes weboldalt amin reklámot is tudok elhelyezni és bevételt tudok rajta szerezni megvásárolható vagy bérelhető esetleg ingyenes. És elég egyszerű kellene.

2015. ápr. 29. 06:32
1 2 3 4
 1/33 Tengor ***** válasza:
100%

Csinálhatsz ingyenes oldalakat, összekattintgatós módszerrel. Nem a legigényesebb lesz az eredmény, de ingyen lesz.

Aztán lehet csinálni saját weblapot ingyen tárhelyen. Itt már lehet nagyon igényes dolgot alkotni, de azért lesznek megkötések.

Ha igazán tutit akarsz, akkor veszel egy domain és mögé egy tárhelyet, és arra teszed a saját oldalad. A tárhely és egy domain évi 3-5 rugóból kihozható.

Reklám elhelyezhető bármelyik oldalra a Google Ads segítségével. Viszont ha érdekes is az oldal kell idő mire felfut és tényleg termel bevételt. Ha meg csak azért készül az oldal, hogy reklám legyen rajta, az sosem fog semmit termelni.

Tanács: a neten már így is sok a szemét. Ne akarj még egy szemétlerakót csinálni csak azért, mert ingyen pénzhez akarsz jutni.

2015. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
bocsi ez hosszú lessz Nem akarok újabb szemétlerakót és tisztában vagyok vele hogy nem 1-2 hét felfuttatni egy weboldalt de hosszú távon nagyon jövedelmező lehet.A youtube-os Herby-nek láttam a weboldalát és ő elvileg pénzt is keresett ezzel de most megpróbáltam megnyitni az oldalt és egy fiberhost-os képernyő fogadott akkor gondolom a fiberhost-nál volt weboldala.Na amúgy ez a 3-5 ezer forint évente ez jól hangzik tudnál segíteni hogy kell ilyet készíteni? gondolom ilyen html szerkesztés vagy micsoda nem árt vagy nem kell hozzá?
2015. ápr. 29. 06:48
 3/33 Szőrös Béka ***** válasza:

Herby nem tudom ki, de gondolom a témájában sok látogatója van. Azt enyhén túlzásnak találom, hogy "nagyon jól jövedelmező". Persze kereshetsz némi zsebpénzt hosszútávon, de ahhoz valami nagyon jó témát kell találnod. Nem lebeszélni akarlak én sem, csak ezzel számolni kell.

Általában fordítva működnek ezek a dolgok, mert mikor van egy adott téma amihez csinál valaki egy oldalt, esetleg egy youtube csatit, és mikor láthatóan keresett, akkor raknak reklámokat rá stb

2015. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Tengor ***** válasza:

2 lehetőséged van (illetve 4, ha mindegyikhez hozzávesszük, hogy mással is megcsináltathatod):

a.) 0-ról írod kézzel az egészet

b.) keresel egy már meglévő rendszert, és azt alakítod a szájízed szerint.


Az a.) esetben ha csak egy egyszerű statikus weblapot akarsz, akkor HTML, CSS elég. Ha kell egy kis mozgás, akkor JS is mehet. Ha viszont ez kevés, akarsz hozzászólásokat, feltöltési lehetőséget, akkor a fentiek mellett PHP és MySQL is kelleni fog.

A b.) esetben elég sok lehetőség van tartalomkezelő rendszer v. CMS néven érdemes kezelni ezeket.


Ha magad csinálod, akkor első körben a saját gépen érdemes ezeket összerakni, és amikor már kész, akkor a domain regisztrációval és hasonlókkal foglalkozni. Én a Dotroll-t szoktam ajánlani domain regisztrációra és tárhelyre is. Több projektem is fut náluk, gyorsak, segítőkészek. Persze biztosan nem ők az egyetlenek.

2015. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Szőrös Béka ***** válasza:
Tengorral teljesen egyetértek!
2015. ápr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
ebbe kicsit bele kell ásnom magam mert annyira nem értek szaknyelven de a hozzászólási lehetőség az jó lenne meg hasonlók csak egy példa ha az indexen egy reklám pár milla is lehet havonta akkor csak fele vagy negyed akkora látogatottsággal is (persze kell a jó téma) már elég jó zsebpénzre lehet szert tenni még úgy is hogyha kell majd fizetni alkalmazottaknak mert biztos kellenek majd.
2015. ápr. 29. 07:04
 7/33 Szőrös Béka ***** válasza:

Ezt így merésznek gondolom.

Olyan, mint ha indítanék egy vállalkozást és egyből a Pick szalámi gyárból indulnék ki :)

2015. ápr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Célnak lenni kell az már más hogy hogy jutunk el odáig :D
2015. ápr. 29. 07:10
 9/33 Szőrös Béka ***** válasza:

Ez igaz! :)

De azért azt ne felejtsd el, hogy egy index kategóriájú oldal minimum millió fölötti befektetést igényel

2015. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Egyenlőre maradok a kisebb weboldalaknál valaki tud segíteni fejlesztésben vagy segítsek magamon? :D
2015. ápr. 29. 07:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!