Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen az oldalam?

Szerintetek milyen az oldalam?

Figyelt kérdés

Őszinte véleményt kérek! És előre is köszi!!


[link]



2015. ápr. 25. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem inkább valami blogot csinálj, mert ez borzalmas:


- az az összevissza mozgó kép az elejin

- ronda szín párosítás

- rengeteg reklámok

- kicsit betű

- ronda menü

2015. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsi betű*
2015. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, férfi vagyok... szerintem r.nda.

Igazából ne foglalkozz a véleményemmel, nem nekem van.

2015. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megtalálod az oldal külalakjáról számodra hasznos véleményt alkotó csoportot (egyszóval csajokat), ha nem a Számítástechnika kategóriában teszed fel ezt a kérdést.
2015. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem túl igényes, helyenként túl csicsás, a szöveg túl világos a fehér dobozháttéren. Maga az összeállítás, néhol a fogalmazás igen tucat. Ezzel nem túl sok látogatót fogsz bevonzani. Az ilyen oldalak körülbelül 8 évvel ezelőtt voltak nagyon "trendik".


Az írási stílusból arra következtetnék, hogy 14-15 évesnél nem vagy több, illetve a hasonló stílusú kortársak a célközönsége az oldaladnak. Ennél többet kell kihoznod belőle, de legalábbis ráférne valami átalakítás. Attól eltekintek, hogy ez egy újabb ékes példája az olyan oldalaknak, amelyek szimpla gyűjtőként szolgálnak az internetről összelopkodott csilli-villi képeknek és egyéb, "csajos" dolgoknak.


Mondom ezt úgy, hogy én is lány vagyok, bár erős gyanúm, hogy korántsem egy korosztályból származunk.

2015. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Borzasztó.
2015. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!