Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Google adSense-en belül az...

Google adSense-en belül az mit takar hogy saját hirdetésre ne kattintsak?

Figyelt kérdés

Teszem azt van egy weboldalam amit közzéteszek, van rajta reklám, és honnan tudná a google hogy én kattintok rá vagy más? Nem csalni akarok csak kérdem.

A családban egy net hálózatot osztunk meg, router-el. Mindenkinek egy netes ip-je van, azaz egynek számítunk, és teszem fel meg kell adni a google-nek az én itthoni ip-met és monjuk más a családban kattint akkor bannolnak mert "én2 kattintottam rá? Nem igazán értem hogy működik ez... Azért kérdem mert hamarosan tennék fel reklámot az oldalamra de kellene valami információ mert nem vágom ezt...


2015. febr. 17. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
IP + Google fiók ami valamely szolgáltatáson be van lépve, cookie, web storage, és hasonló offline azonosítások.
2015. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használjatok AdBlock-ot otthon és meg van oldva :D
2015. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha véletlenül mégis valaki rákattintana? Én használok Adblock-ot de többiek nem hiszem... Akkor bannolnak mert véletlen valaki kattintott? Nagyon jó... így aztán akkor nyugodt lehetek...
2015. febr. 18. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyis tiltani fognak,kb 3 fiókomat tiltottak már,és nem egyidőbe volt a fiók,mindig egyszerre csak 1 volt.


Mindig ez jött:

"Érvénytelen kattintás miatt tiltottuk fiókját,mert veszélyezteti az adsense programot..."

Pedig az első adsensémen már volt 15-ezer forint....

A szabályoknak megfelelt a weboldalam,mégis azóta sem kapok választ,hogy miért tiltottak le,hiába lebbezek fel,szarnak rám.

Nagy ramaty ez az adsense....

Ja és én nem kattintgattam a hírdetéseimre,mert adblock volt mindig,meg tudtam hogy nem szabad.

2015. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 -es, én is így jártam 6-7 éve, meg jó pár embert tudok akinek hasonló okokból tiltották.

Nem sokat lehet kezdeni vele, már a gyanú esetén is tiltanak, és te ezt elfogadtad mikor regisztráltál...

Jól kivan találva, hogy a barátnőd kutyájának Puppy kell hogy legyen a neve... Meg hasonlók, azt ha valamiben gyanúba kerül a fiókod, akkor már is tiltanak.

Ismertem olyant is akinek azért tiltották mert a szomszéd kattintott rá, aki azonos IP altartományba volt.


Ha hirdetni akarsz mindenképp, akkor direkt hirdetés.

Nem nyúlja le a google a bevételt, és célirányosan tudnak hirdetni.

Persze ehhez ismert forgalmas, oldalnak kell lennie, mert amit a kutya se látogat arra senki nem költ. :-)

2015. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!