Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok nekem abban segíteni,...

Bambi88000 kérdése:

Tudtok nekem abban segíteni, hogy van egy php webadminom, és azt szeretném, hogyha küldenek nekem egy emelt díjas sms-t akor kapjanak egy válaszsms-t egy random számmal és azt a számot bekelljen ütniük a webadminba és kapnak x összeget?

Figyelt kérdés

Ezt hogyan tudnám megoldani?

Kérlek segítsetek!



2014. nov. 30. 22:00
 1/9 Tengor ***** válasza:
SMS szolgáltatód van már?
2014. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen van, a szerverem.hu nál vagyok.
2014. nov. 30. 22:03
 3/9 Tengor ***** válasza:

Miért nem fordítva csinálod?

Személyre szabottan generálsz véletlen kulcsokat az egyes összegekhez, és amikor valaki küldi az SMS-t, akkor a kulcs alapján jóváírod neki az összeget?

2014. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert ugy szeretném hogy automatizált legyen, tehát kap egy random kulcsot és a webadminban van egy aktiválás menü és ha oda beirja a kódot akkor jóváirja.

Ezt leirnátok nekem Kódban?

2014. nov. 30. 22:18
 5/9 Tengor ***** válasza:

Amit írtam automatikus, csak nem kell felesleges SMS-eket küldözgetni.

Azon kívül úgy is fel lehet tölteni valaki egyenlegét, hogy az nincs netközelben. Ez akár előny is lehet a te elgondolásoddal szemben.

2014. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És tudnál nekem erre irni egy php kódot?
2014. nov. 30. 22:25
 7/9 Tengor ***** válasza:

Ha nagyon megerőltetem magam, akkor valószínűleg.

Viszont erre jelen pillanatban se időm, se kapacitásom, plusz mivel ebből neked bevétel várható ingyen hozzá sem fognék.

2014. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz a projekt elkészítésére?
2014. nov. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mármint egyszerűbb lenne, ha valakivel elkészítetted, mint itt vadászod össze a kóddarabkákat már tudom is én hány napja...

Mert ami eddig össze jött mint információ morzsák, hogy mit szeretnél, és mennyire (nem) értesz hozzá...

Lényeg, hogy ez így neked soha nem fog menni, sőt...

Sőt egy hozzá értő, úgy megkerüli majd a rendszert, hogy csak pislogsz, hogy most mi van... :-D

2014. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!