Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezzel a témával lehet népszerű...

Ezzel a témával lehet népszerű a (fórumos-Gportal) szerepjátékos oldalam?

Figyelt kérdés

Egyszer már kiírtam a kérdést, de most újra próbálkozok reményeim szerint a jó kategóriában. Ugye mindenki tudja, hogy hogyan is megy a szerepezés. Én egy olyan oldalon gondolkozom, ami a Rómeó és Júlia korabeli Veronába kalauzolna el minket, pontosabban egy évvel a dráma cselekménye előtt. Egy kis változtatást vinnék bele, ami annyi lenne, hogy nem csak Rómeó és Júlia szerelmesek a másik család tagjaiba, sajnos, nem sajnos többekkel is megtörténik, hogy egy gazdag Capulet szerelmes lesz egy szegény polgárba, egy Montague beleszeret a herceg egy rokonába és így tovább... tehát mindenki szerelmes lehet mindenkibe, ugyanakkor mégis ott van a felszínen a két család közti viszály. A játékosok igényelhetnének Montague-t és Capuletet, szolgálókat és egyik családhoz sem tartozó polgárokat, szülőket és fiatal gyerekeket (tehát 10-12 évtől fölfele mondhatni bárkit), persze a legkisebbek még nem mind szerelmesek. És ugye a karaktereknek találkozni kell, rájönni, hogy a másik elméletiekben az ellensége, persze olyan karaktereket is hozhatnánk, akik nem szeretnek, csak a bajt keresik.

Szerintetek milyen lenne, lehetne sikere?



2014. nov. 16. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Akiknek olyan alacsonyan vannak az igényeik hogy gportalos oldalon akarnak szerepjátékozni, azok által túl nagy sikert ne várj.
2014. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! De hogy érted? Vannak nagyon jó szerepjátékos oldalak Gportalon, vagy én vagyok igénytelen (de ez nem ide tartozik), de nem értem, miért ne lenne jó? Mindegy hogyan válaszolsz, csak érdekel (-:
2014. nov. 16. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 gondolom szöveges szerepjátékra gondolt,
2014. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de ezt még mindig nem értem... lehet azért, mert fáradt vagyok. Miért lenne ott rossz egy szöveges szerepjáték? Akarom írni: alacsony igényű? Továbbra sem tudok normális hangsúlyban írni... bocsánat, továbbra is csak érdeklődés szintjén megy a dolog (-:
2014. nov. 16. 15:48
 5/9 A kérdező kommentje:
És az lemaradt, hogy eredetileg a témáról való véleményetek érdekelne, de most már ez is (-:
2014. nov. 16. 15:49
 6/9 anonim válasza:

Miért lenne rossz egy szöveges szerepjáték?


A DOS - sem rossz, de a Windows, a Linux, meg a Mac jobb hát akkor ki használná a DOS - t?

2014. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet... de akkor milyen legyen? Linket tudsz küldeni példaként légy szíves? Csak mert nem egészen értem, bocsánat.
2014. nov. 29. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:

G-Portálon tényleg nem érdemes ilyen oldalt működtetni, ugyanis erősen limitálva van a fórumban írható hozzászólások karaktereinek száma (max 8000 karakter).


Szerepjátékhoz inkább rendes fórummotorokat szoktak használni. Vannak oldalak, ahol pl. ingyen létrehozhatsz phpBB-s fórumot is, ilyen pl. a hungarianFforum.com

2014. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Így már értem, köszönöm! (-: pedig játszók pár szerepes oldalon, ami olyan. Mindegy is, köszönöm még egyszer, hogy elmagyaráztad (-:
2014. dec. 15. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!